fbpx
Гороскоп

Перехід Меркурія в знак Раку 27 червня: яких змін очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Овен

На Овнів Меркурій впливає досить сильно, тому люди цього Знаку Зодіаку досить чітко відчують наслідки переходу першої планети до Знаку Раку.

По-перше, астрологи наполегливо радять не витрачати багато грошей, особливо на якісь марні речі та послуги.

Якщо є можливість обійтися без чогось, краще скористатися нею, оскільки неправильно витрачені гроші в цей період можуть не повернутися назад.

Овни – агресивні люди, але зараз їм краще підкорювати розумом те, що раніше можна було здолати силою.

Телець

Тельцям, як і всім іншим Знакам, варто остерігатися фінансових махінацій та ризиків, але це не найважливіше застереження на період із 27 червня по 10 липня.

Найголовніше стосується зміни обстановки та подорожей. Вирушати в далеку дорогу зараз категорично заборонено.

Якщо вибору немає, потрібно перевіряти все перед відправленням двічі, або навіть тричі. Також не можна переїзди.

Можливо, що планета також сприятиме появі нових фобій. Тельці поступово виберуться з ями сумнівів та страхів.

Близнюки

На Близнюків такий перехід вплине дуже погано. Астрологи вважають, що цим людям потрібно пам’ятати про граничну обережність у всьому.

Якщо щось наполегливо не виходитиме, це може говорити лише про одне: потрібно змінити підхід. Робити це, звісно ж, бажано без поспіху.

Найголовніша проблема майбутнього періоду для Близнюків – проблеми у спілкуванні. Зазвичай ці люди не мають таких проблем, але не цього разу.

Згідно з прогнозами, Близнюки можуть часто натикатися на дуже неприємних та токсичних особистостей.

Рак

Удача Раків не пропаде, але нічого хорошого перехід Меркурія в їхній Знак їм не обіцяє — це вже точно. Можливо, що на роботі виникнуть якісь негаразди. Ще може частіше змінюватись настрій.

До 10 числа включно Ракам не можна дозволяти собі відпускати шпильки на адресу близьких людей.

Щодо колег або взагалі незнайомих людей, то це правило все одно зберігає актуальність, оскільки люди будуть запальнішими і за словом у відповідь до кишені не полізуть. Краще не ризикувати чому даремно.

Лев

Леви ризикують суттєво погіршити свою репутацію у колективі. Якщо вони будуть надто зухвалими та непоступливими, це дуже погано позначиться на їхніх успіхах у навчанні, роботі, бізнесі.

Потрібно пам’ятати, що одна голова добре, а дві краще. Якщо є можливість покликати когось на допомогу, краще це зробити, особливо якщо людина сама пропонує підтримку.

Ще астрологи радять Левам перестати ображатись на критику збоку. Незважаючи на занепад Меркурія, багато слів на адресу Леви будуть сповнені об’єктивної критики.

Діва

Дівам варто спробувати відключити свій надмірний раціоналізм, але не втрачати його повністю. Справа в тому, що зараз людям даного Знака категорично заборонено йти в крайнощі.

Потрібно у всьому намагатися знаходити золоту середину. Не потрібно перевтомлюватися на роботі, навіть якщо з’явиться багато нових завдань та проблем.

Лінь теж не принесе нічого хорошого. У коханні золота середина допоможе зберегти стабільність у стосунках. Не треба нав’язуватися коханій людині. Це може його злякати.

Терези

Нічні світила не будуть закликати до сміливості у найближчі два тижні. Меркурій може зробити так, що сміливість перетвориться на нав’язливе бажання чинити всупереч своїм принципам звичкам.

Для Терезів та для їх фінансового стану це не найкращий варіант розвитку подій. Меркурій запустить певні механізми у свідомості Терезів, які можуть завдати шкоди їх продуктивності.

З’являться нові страхи, фобії, невпевненість. Нічого хорошого це їм взагалі не обіцяє. Можливо, настав час «залізти в кокон», побути вдома.

Скорпіон

Скорпіонам треба навчитися дивитися на життя через лаштунки, а не зі сцени. Поки Меркурій негативний, людям цього Знаку Зодіаку варто бути обережними з гучними висловлюваннями, обіцянками.

Усім, хто дуже хоче бути лідером, краще тимчасово піти в тінь і просто почати спостерігати за тим, що відбувається.

Деякі труднощі мають виникнути у творчості. Нові ідеї генеруватимуться вкрай повільно і погано, тому Скорпіонам бажано не сподіватися на свою креативність. Зараз краще сподіватися на логіку та здоровий глузд.

Стрілець

Стрільцям через негативну енергію Меркурія може здатися, що все, що відбувалося, вже було раніше. Це побічний ефект впливу планети на психіку та свідомість.

Вплив Меркурія в Раку на Стрільців буде дещо іншим, ніж на інших людей. Народжені під цим Знаком можуть відчути певний приплив сил, але реалізувати свої можливості та направити енергію у потрібне русло буде вкрай проблематично.

Ключем, що відчиняє двері до успіху, стане спокій, розміреність, доброта та вміння спокійно приймати все, що відбувається.

Козеріг

Козероги відчують втрату уваги та зосередженості. Інтелектуальна робота дуже важко. Фізична праця не постраждає. Це означає, що потрібно по можливості використовувати цей період для вирішення домашніх справ.

Можна зробити ремонт, перестановку, генеральне прибирання. Навчання та підготовка до іспитів відбуватимуться далеко не найкращим чином.

Це означає, що настав час займатися тим, що не вимагає посидючості, довгого обмірковування. Ще за ці два тижні краще не вирушати в далеку дорогу.

Водолій

Водоліям Меркурій принесе багато проблем у коханні. Може підвищитися їх недовірливість, ревнощі, запальність. Ці два тижні будуть вкрай несприятливими, непередбачуваними.

Проблеми цього періоду виявляться ознакою появи чогось важливого. Потрібно сприймати все погане як можливість навчитися чогось корисного. Випробування, надіслані Меркурієм, не пройдуть даремно.

Всесвіт зарахує їх у рахунок кармічних боргів. Водоліям потрібно просто розслабитися і плисти за течією, смиренно приймаючи удари долі.

Риби

Рибам Меркурій не принесе багато проблем. Так, буде складніше працювати, творити, любити, відпочивати, але багато представників цього Знаку просто не відчують цього.

Астрологи радять Рибам позбутися норовливості, егоїзму. Зараз потрібно допомагати близьким людям, друзям та другій половинці. Риби, швидше за все, виявляться у сильній позиції.

Потрібно користуватися становищем, щоб досягти успіху у справах. Поки в інших людей будуть негаразди, Риби зможуть скористатися моментом, щоб стати сильнішими та продуктивнішими. Головне — не йти на обман задля досягнення мети.

You cannot copy content of this page