Перехід Венери в знак Козерога 5 листопада: кому найбільше пощастить у коханні і яких сюрпризів чекати

5 листопада відбудеться сприятлива астрологічна подія – перехід Венери до Козерога. Астрологи розповіли, як це вплине на представників різних знаків Зодіаку.

Варто відразу зазначити, що цей перехід буде вкрай позитивним. У Козерозі Венера почувається дуже вільно. У цьому знакі вона пробуде до початку березня наступного року, тому на нас чекає дуже сприятливий час для всіх сфер життя. Астрологи радять запрограмувати своє мислення на краще життя. Позитивний настрій вирішуватиме дуже багато.

Овен

Овни стануть витривалими у фізичному плані. Дуже пощастить усім, чия робота пов’язана із постійним переміщенням – поїздками, ходьбою. Овни-спортсмени зможуть суттєво підвищити свої результати та досягти найкращої форми. Чого точно не варто робити представникам цього Знаку, так це лінуватися.

Телець

Тельці сповняться позитивом. Перехід планети в Знак Козерога відкриє перед ними нові двері та допоможе забути минулі образи, негативні почуття та неприємні події. Також Тельці стануть впевненішими у собі. Великі позитивні зміни чекають на цих людей і у сфері кохання, адже вони стануть менш жадібними.

Близнюки

Близнюкам більше везтиме у фінансовій сфері. Венера дасть цим людям все необхідне для того, щоб вони змогли підвищити свої доходи, досягти підвищення. Великий успіх очікує на тих Близнюків, які працюватимуть у тандемі, у команді. Всім, хто працює поодинці, можна прислухатися до інтуїції, адже вона буде сильнішою за звичайне.

Рак

Ракам з 5 листопада варто почати позбавлятися сумнівів та комплексів. Венера допоможе цим людям досягти цілей. Аж до березня наступного року можна чекати приємних сюрпризів та змін у всіх сферах. Раки знайдуть мотивацію, зможуть поставити перед собою нові цілі, які допоможуть їм повірити у себе.

Лев

Венера попрацює над харизмою та чарівністю Левів. Протягом чотирьох місяців ці люди будуть трохи спокійнішими та розважливішими. Протилежна стать зможе розглянути у Левові все найкраще. Це чудовий час для зміцнення вже існуючих стосунків та пошуків нового кохання.

Діва

У Дів загостряться інтуїція та проникливість. Обдурити їх у період сильної Венери практично неможливо. Найголовніше з 5 листопада – почати підкріплювати свої слова вчинками. У жодному разі не варто давати порожніх обіцянок. Це дуже вдалий час для здійснення дорогих придбань.

Терези

У Терезів очікується дуже сприятливий час для перетворення будинку, а також самих себе. Можна сміливо купувати новий одяг, міняти образ. Це суттєво підніме їхню самооцінку та привабливість. Венера подбає про здоров’я цих людей. Також ця планета підвищить емоційну та фізичну витривалість Терезів.

Скорпіон

Скорпіони зможуть суттєво зрости у духовному плані. Венера допоможе цим людям поглянути на навколишній світ під іншим кутом. Багато представників цього знаку Зодіаку зможуть знайти своє справжнє призначення у житті. Також планета допоможе Скорпіонам знайти нових друзів, наставників.

Стрілець

Венера допоможе Стрільцям зрозуміти свої попередні помилки, заглянути в глибини своєї свідомості. Перехід планети в знак Козерога означатиме для Стрільців початок нової ери, важливого періоду їхнього життя. З 5 листопада буде важлива кожна дрібниця, кожне слово та кожна думка.

Козеріг

Цим людям варто бути самими собою. Поки Венера в їхньому знаку, їм не можна вдавати і робити те, що їм не подобається. Будь-яка дратівлива справа призводитиме до сильної напруги. Великий успіх чекає Козерогів у сфері кохання. Венера принесе їм багато користі у сімейному житті та у процесі пошуку другої половинки.

Водолій

Венера підвищить творчий потенціал Водоліїв. Ці люди зможуть без особливих проблем вирішувати звичні справи, застосовуючи на практиці перевірені методи та нові методики, що відрізняються від звичних. Це буде ідеальним часом для відкриття нового бізнесу, монетизації захоплень.

Риби

Якщо цієї осені Риби нажили собі багато нових ворогів, Венера у Козерозі допоможе це змінити. Усі проблемні стосунки перестануть бути такими. Все зміниться на краще. Також Венера допоможе знайти нові стосунки, зміцнити родинні зв’язки та досягти підвищення на роботі.