fbpx

“Переверне життя з ніг на голову” у Травні: гороскоп для всіх, точний та деталізований з новими випробуваннями

Гороскоп на травень 2023 для всіх знаків Зодіаку: кому подарунки, а в кого будуть втрати

За словами астрологів, травень почнеться із переходу Меркурія у знак Тельця. Цей період заохочуватиме до наполегливої праці, яка невдовзі принесе результати. Слід ретельніше обмірковувати важливі рішення та завжди мати запасний план.

Для когось третій місяць весни буде веселим і життєрадісним, а для когось він підготував нові випробування.

Овен

Травень навчить Овнів прислухатися до думок та потреб ближніх та йти на компроміс. Деякі речі не варто сприймати на особистий рахунок.

Не відволікайтеся на дрібниці, бажаючи досягти амбітних цілей. Продовжуйте працювати над собою, розвивати внутрішню силу та рухатися до своєї мрії.  Можуть бути  непередбачувані витрати.

Телець

Тельцям зірки радять стати командними гравцями, краще комунікувати та навчитися працювати у взаємодії з іншими. Можливо, ви зіткнетеся з труднощами, але подолаєте їх, якщо будете зберігати спокій.

Зірки радять переосмислити свої цінності. Зі зміною ваших інтересів змінюватиметься і ваш шлях у житті. Може бути поїздка за кордон чи просто на відпочинок. Займіться відновленням сил в травні.

Близнюки

Не відмовляйтеся від своїх планів та цілей, навіть якщо здається, що їх неможливо досягти. Рішучість та наполегливість скоро дадуть результати. Ваші бажання здійсняться.

Місяць знайомств, нових людей. Можуть бути і конфлікти з друзями. Додаткові доходи чи подарунки.

Рак

Ракам зірки радять не зважати на чутки та домисли – краще покладатися на факти. Навчіться слухати себе, а не сліпо вірити тому, що говорять інші. Ретроградний Меркурій 21 травня змусить вас переглянути аспекти кар’єри та дружби.

Можуть бути відрядження або просто поїздки. Можете бути наставником для когось, взаємодія з законом, оформлення документів.

Лев

Травень буде дуже вдалим місяцем, якщо ви виділите достатньо часу для спілкування. Зустрічі, знайомства та переговори будуть успішними та матимуть вплив на ваше подальше життя.

Також даний місяць принесе вам нове навчання, розширення горизонтів, подорожі. Буде задоволення від роботи, але певна  напруга все ж буде зберігатись до середини місяця. Також зміни у доходах другої половинки.

Діва

Будьте відкритими та щирими, діліться знаннями і досвідом з оточенням. І не соромтеся запитувати того, чого не знаєте – це принесе успіх на роботі. Ви любите всіх повчати, але часом корисно побути учнем.

У травні до Дів будуть самі іти гроші, але ніби не ви їх заробили, можливо подарунки чи у партнера збільшиться дохід.  Кризові, несподівані ситуації. Нові знайомства до середини місяця. Можлива цікава несподівана подорож.

Терези

Вам слід потурбуватися про ваші особисті кордони. Деякі люди не проявляють до вас поваги. Варто висловити свої побажання та занепокоєння.

Можуть бути нові знайомства, розчарування в людях у вашому житті. Оформлення документів в цьому місяці буде швидким та вдалим.

Скорпіон

На роботі можливі тривоги та негаразди. Заради свого спокою не дозволяйте своїм колегам дратувати вас. На перше місце вийдуть проблеми особистого характеру.

Зірки радять більше часу проводити з родиною або запланувати романтичне побачення з партнером. Самотні Скорпіони можуть зустріти когось особливого.Місяць досить небезпечний та буде багатим на неочікувані ситуації.

Стрілець

Ви задумаєтеся, чи принесли ваші робочі зусилля достатні результати. Знову розставте пріоритети у кар’єрі, щоб ваш час і енергія були витрачені з користю.

До середини місяця будьте частіше вдома, з сім’єю. Захочете займатись творчістю, чогось високого вимагає душа.  Можна навчатися. Можливі конфлікти у стосунках, невдоволення партнером.

Козеріг

Сказавши щось різке, можна завдати непоправної шкоди вашій репутації, тож думайте двічі, перш ніж дати волю імпульсивним словам. Ви відчуватимете задоволення від життя.

Спробуйте приділити час для себе – частіше гуляйте на свіжому повітрі або знайдіть цікаве хобі. В цьому місяці  Козероги будуть домосідами, але до середини можуть бути короткі поїздки по справах. У стосунках злагода.

Водолій

Працюйте над розширенням кар’єрних перспектив та уникайте суперечок.  Новий проєкт принесе успіх, натхнення та прибутки.

Короткі поїздки, нові знайомства, до середини місяця зміни в доходах, можуть бути витрати. Бажання щось купити в дім або якось його облагородити.

Риби

Ви будете процвітати, коли у вас буде простір для творчості. Однак майте на увазі, що ретроградний Меркурій 21 травня може викликати розчарування, якщо виникнуть незрозумілі помилки та затримки.

Цього місяця ви побачите позитивний вплив попередніх змін, які ви внесли у свій розпорядок дня. Можуть бути конфлікти з домашніми. Життя перевернеться з ніг на голову у позитивному сенсі.

Фото, 2022 р.

You cannot copy content of this page