Переїзд та супер перспективи: Які знаки зодіаку можуть змінити роботу у січні

Астролог назвала знаки зодіаку, котрим січень може змінити роботу. Будуть як сприятливі астрологічні впливи для конкретних професій, так і звільнення з ініціативи начальства.

Астролог розповіла, що 4 січня на несподівані неприємності на роботі чекають Скорпіонів. Але імпульсивно звільнятися не рекомендується. Працевлаштування на новій роботі буде недовгим. Тому намагайтеся мінімізувати конфлікт.

4-6 січня в жодному разі не можна міняти роботу Ракам. Вони будуть надто самовпевнені, але не розрахують своїх сил. Вас може ввести в оману новий роботодавець, обіцяючи золоті гори та вигадливі умови. Це не так. Не варто цими днями вкладати свої гроші в чужий бізнес.

А ось Тельців 5 січня можуть звільнити без їхнього бажання. Або в них переповниться чаша терпіння і вони напишуть заяву про звільнення. Це все Повня. Воно здатне вивести з рівноваги навіть урівноважених представників цього знаку.

17 січня ідеальний день для зміни роботи у Скорпіонів. Особливо для тих, хто вже почав думати про звільнення в раніше і навіть знайшов відповідне місце для переходу на нову роботу. Не варто тягнути довше, сподіваючись підготуватися ще краще. Інші корективи Скорпіони будуть вносити вже під час справи. А якщо ви імпульсивно цього дня задумалися про зміну роботи, то краще це зробити в день Молодика 19 січня.

Тільки працевлаштовуватись прямо цього ж дня не потрібно. Будуйте плани, думайте про роботу мрії і буквально за тиждень вам легко вдасться працевлаштуватися. До речі, нова пропозиція щодо роботи вам надійде вже за кілька днів. Або ви почуєте інформацію від відкритої цікавої вакансії.

20 і 21 січня можна міняти роботу Терезам. Але лише за умови, що нова робота пов’язана з модою, красою, мистецтвом, людськими стосунками. Наприклад, Терези можуть спробувати себе в ролі дизайнерів інтер’єру або телеведучих. І ще: бажано, щоб це була діяльність, якою Терези раніше не займалися, щоб вона служила їхньому прогресу і була сучасною.

21-28 січня на труднощі в роботі чекають Раків. На нову роботу краще не переходити. Ви не зможете впоратися із тестовим завданням або випробувальним терміном. Вам начебто спеціально ставитимуть палиці в колеса. Намагайтеся впоратися з емоціями і працювати безконфліктно. Але на поточній роботі справи йтимуть погано. Можливий конфлікт із начальством. Неприємності можуть дійти до звільнення.

25-26 січня у Овнів та Терезів буде вибір між статусною та улюбленою роботою. На поточному місці роботи це може означати питання, чи братися за нове престижне, але що додає клопоту, доручення, або залишити все як є. Зможуть ці знаки вибрати і між новою та старою роботою, і між двома новими роботами, дадуть відповідь тільки вони самі.

25 січня Стрільцям можна однозначно міняти роботу. Але тільки якщо нова робота буде пов’язана зі спілкуванням, паперами, навчанням, поїздками.