Період для початку нової справи. Для цих знаків настав важливий час, у вас настає різка біла смуга, яка розверне життя на всі 190 градусів

Телець

Хто сказав, що рутина це болото? Напевно, у Вас є безліч завдань, які Ви робите кожен день, але Ви навряд чи тупцюєте на місці весь цей час. Ваше життя складно назвати занудним, оскільки воно рясніє найрізноманітнішими подіями, а Ваш щоденний план дій допомагає Вам систематизувати і бачити перспективу тієї чи іншої дії та рішення. Насолоджуйтесь балансом, який гармонійно вписується у Ваші трудові будні, оскільки він допомагає Вам досягти бажаного.

Лев

Ви виявили приголомшливе терпіння у спілкуванні з людьми, які постійно повторюють ті самі помилки, незважаючи на обіцянки, що вони припинять це робити. Якщо сьогодні у Вас з’явиться відчуття, що подальші спроби марні, скажіть про це. Попередьте, що Ви не маєте наміру це терпіти. Можливо, завдяки цьому Ваші співрозмовники нарешті одумаються, хоча шанси й невеликі. Можливо, час уже перерости ці відносини.

Стрілець

Здається, всі оточуючі чекають від Вас якихось рішень та порад, у той час як Ви знаходитесь у такому ж повному невіданні, як і вони. Що ж, настав час використати свою інтуїцію. Хоча Ви ще повністю не розібралися в тому, що відбувається, не бійтеся керувати чиїмись діями. Говоріть, що здається Вам правильним. Зараз усі Ваші поради мають надзвичайно важливе значення – не розчаруйте близьких Вам людей.

Водолій

Ви не вважаєте себе інтелектуалом? Повірте, всі Ваші ідеї гідні поваги, тому не соромтеся заявляти про них на повну думку. Можливо, вони не відразу викликають захоплення у оточуючих, проте лише з тієї причини, що Ви ще не знайшли відповідну аудиторію. Говоріть прямо все, що думаєте, і незабаром отримаєте заслужену увагу.