fbpx

Період щасливого вибору. Неймовірне везіння чекає на цих знаків вже з 13 серпня

Овен

Останнім часом ви відчуваєте тривожність щодо прийнятих рішень. Начебто все гаразд, але результати не очевидні, а вам так хочеться – абсолютного успіху. Найближчими днями вас здивують старі знайомі, надавши грандіозну підтримку, щоб довести ваші плани до бажаної досконалості.

Використовуйте цей ресурс, щоб позбутися недоліків, які вас обтяжують. Хай буде з вами сила, але не забувайте, що це не тільки ваша заслуга.

З 13 серпня по 13 вересня перід везіння та щасливого вибору

Рак

Цей період пройде непросто зате успішно. Людям властиво ділити світ на чорне та біле, тоді як вам очевидно, що Всесвіт складається із міріадів відтінків. Вас не тягне ліпити ярлик «добре» чи «погано» на дії конкретної людини, ви не прагнете оцінювати оточуючих за вчинками — як і не любите, коли вас критикують.

Ви переконаєтеся не лише у власних талантах, а й у правоті своїх поглядів. На вас чекає прорив у кар’єрі, імпульс якому забезпечать ваша лояльність та гуманізм.

Стрілець

Вас пригнічує застій, в якому ви перебуваєте в очікуванні подарунків долі, не роблячи нічого значного. Ваше завдання — відволіктися від мрій і повернутися в реальність, хоч би як суворо вона виглядала. Ви надто розумні, щоб тішитися ефемерною мрією.

Зірки нададуть вам шанс повірити в оточуючих, що обернеться не спробою прийняти бажане за дійсне, а доленосним досягненням.

Риби

У більшості випадків прискіпливість і звичка уточнювати деталі забезпечує вам імідж проникливої ​​та цікавої людини, яку неможливо обдурити. Однак іноді досить погляду, щоб отримати необхідну інформацію та використати момент без занурення у нюанси.

Зірки схвалюють вашу вірність скептицизму, але нагадують: іноді ви можете повірити людям на слово, а від спроможності вгадувати суть залежить ваше особисте щастя.

You cannot copy content of this page