fbpx

Перша половина квітня буде дуже активна: кому зі знаків Зодіаку пощастить найбільше. Прогноз астрологів

Основна причина, що лежить в основі вибору дій і вчинків людини – незалежність і ясність дій. Багато людей не схильні до ретельного аналізу ситуації, приймають швидкі рішення, не звертаючи уваги на наслідки. Людей тягнуть протиборство і виклик, вони прагнуть до суперництва, йдуть на ризик там, де зазвичай не наважилися б.

Овен

Сприятливий період, однак, часто бракує зосередженості, можете не закінчити свою роботу в призначений час, через що є ризик втратити матеріальні можливості. Обставини складаються таким чином, що потрібно змінюватися відповідно до обставин, пристосовуватися.

Для вас можуть бути характерні також поверховість і недолік концентрації, легке відволікання, різкість і агресивність, а також непоступливість в суперечках. Гнучкість, дипломатичні здібності, велика кількість контактів і спілкування – основа успіху в цей період. Ваш розвиток відбувається через взаємодію з іншими людьми.

Тілець

Зовнішня впевненість, спокій, притягує до вас увагу з боку інших людей. У вас всі можливості пом’якшити протиріччя і знайти гармонію в контактах з оточуючими. Вам вдається лавірувати, порівнювати свою волю з потребами інших. У цей період ви сильні, але не настирливі, у вас багато виходить, деякі цілі досягаються. Успішна громадська діяльність, знаходите корисні зв’язки, покровителів. Відбувається зміцнення фінансового становища. Знаходите популярність у представників протилежної статі. Можливі зміни в любові, що нерідко призводить до стресових ситуацій, але для вас сприятливо все нове.

Близнюки

Схильні до імпульсивного прийняття рішень, прагнете захопити співрозмовника, вселивши йому свої ідеї, хоча це не завжди виходить. Думки виникають раптово і захоплюють вас цілком. Ви здатні за короткий час виконати колосальну роботу з перероблювання та осмислення інформації. Намагайтеся вникати в суть того, що відбувається, поглиблено вивчати питання.

Чи не сприятливий час для публічних виступів, тому що вас складно зрозуміти іншим людям в цей період через схильність викладати все не дуже послідовно. Однак, період сприятливий для самостійної роботи, за короткий термін Ви здатні зробити дуже багато й обійти конкурентів.

Рак

Переоцінка своїх можливостей призводить до перенапруження сил, неекономного витрачання енергії. Тому протягом місяця може бути нервове виснаження, фізична перевтома і підвищення температури. Інтелекту властива швидкість обробки думки, але при цьому недостатня ретельність її оформлення і зайва прямолінійність. Найкраще в цей час – уникати всяких контактів. Відбувається перевірка на міцність особистих і ділових відносин. Однак, для вас характерна гостра спостережливість і вміння знайти слабкі місця в логіці опонента. Все таємне стає явним, ви легко зможете викрити і запобігти неприємності.

Лев

Успіх і удача в першій половині квітня – використовуйте цей час з максимальною користю. Рішучість, швидкість думки й кмітливість, зроблять вас переможцем в суперечках. Час Підходить для поглибленого вивчення іноземних мов, планування ближніх поїздок і далеких подорожей. Вдається впливати на великі колективи людей, тому що охоче, чітко, без зайвої боязкості висловлюєте свої ідеї та думки. Друга половина квітня досить напружена, вам не вистачає часу ні на що, партнери підводять. З’являється схильність йти проти думки більшості, що може привести до втрати репутації та фінансових неприємностей.

Діва

У вас з’являються свіжі, оригінальні ідеї та чимало ентузіазму для всього нового і невипробуваного. Але щойно новизна пропадає, вас починає цікавити інша нова ідея або тема. Гарний час для романтичних стосунків, планування спільного майбутнього, вирішення житлових питань. Якщо ви хочете, щоб оточуючі помітили у вас задатки лідера, настав час самостійно змоделювати ситуацію, яка дозволить продемонструвати ці риси. Ситуації дадуть вам привід пишатися собою. Ви для всіх будете бажаним гостем і привітним господарем. Це відмінний час для укладення офіційних союзів, встановлення партнерських та інших взаємин.

Терези

Головну роль в цей час грають матеріальні цінності, здатні забезпечити комфорт, затишок і дають матеріальну базу. Для бізнесу і фінансових справ це сприятливий час. У партнерських відносинах також панує стабільність, старі відносини зміцнюються, нові знайомства заводяться обачно. Оскільки в ці дні зростає потреба безпосереднього контакту з коханою людиною. Дуже сприятливий час для любові, залицянь і для того, щоб порадувати коханих дорогим подарунком, вишуканим частуванням – все це буде оцінено по достоїнству. Краще не давати приводу для ревнощів і не відчувати почуття партнера на міцність.

Скорпіон

Особиста чарівність, фізична привабливість або обидві ці властивості знаходяться в центрі уваги. Навколишні знаходять вас більш привабливим і чарівним, ніж ви відчуваєте себе самі. Партнери та інші союзники зможуть надати вам підтримку, а ви, своєю чергою, повинні внести свій внесок у спільні проекти. В цей час романтика стане невід’ємною частиною Вашого життя. До негативних аспектів цього періоду відносяться надмірна поблажливість до своїх слабкостей і посилена гонитва за задоволеннями. Чуттєва сторона життя стає більш помітною. Якщо ви займаєте який-небудь керівний пост, можна очікувати загального невдоволення з боку підлеглих.

Стрілець

В цілому, сприятливий період, однак, обставини складаються таким чином, що необхідно змушують переглядати умови угод. В цей час все сприймається набагато глибше і серйозніше. Всі справи, що стосуються любові і шлюбу, стануть більш тісними і стабільними.

Сприятливий період щоб обзавестися власним будинком і власним господарством, а також сприятливий час для укладення договорів і різних спілок. Активізується творча сила, ви досягнете визнання і отримаєте заохочення. Сфера впливу сильно розшириться, нові проекти отримають темп, Професійний або діловий підйом відбудеться набагато легше, ніж в інші періоди.

Козеріг

Сприятливий період для грошових оборотів, продажу і покупок, фінансових угод і грошових інвестицій. Можна отримати нове призначення або нову посаду. Велика можливість творчого, професійного самовираження. Широко застосовуйте отримані знання і навички, власний життєвий досвід і мудрість поколінь. Ви можете розраховувати на допомогу начальства, впливових осіб, офіційних і правоохоронних органів. Сміливо займайтеся лекторською, видавничою діяльністю, проведіть рекламні заходи. У вас всі можливості вдало вирішити юридичні питання. Укладайте угоди, підписуйте контракти.

Водолій

Вдало складаються, гармонізуються любовні та сімейні відносини. Ви вступаєте в бажане з обох сторін взаємодія зі старшими родичами. Період сприятливий для розвиваючих занять з дітьми, для допомоги їм в освіті, при вступі до вузу. Задоволення приносить хобі і розумні розваги. Це період щастя і процвітання, що вимагає все ж докладання деяких зусиль з Вашого боку. Підходить для любовних освідчень, заручин, одруження. Можлива поява нових романтичних зв’язків і любовних прихильностей. Намітьте важливі виступи, відрядження. Сприятливі зв’язки з іноземцями, вкладення в зарубіжні проекти.

Риби

Протягом цього періоду відчуває внутрішню свободу, відчуваєте почуття радості і впевненості в собі. Квітень сприятливий для залучення уваги до своїх справ світських осіб і впливових осіб, розмов про підвищення зарплати. Від них можна очікувати розуміння, допомоги і підтримки, в тому числі матеріальної та фінансової. Не виключено зав’язування службових романів. Ваше добросердя і збільшений оптимізм дозволить вам оптимально вирішити багато виробничі та комерційні проблеми. Більш вдало складаються ділові відносини з протилежною статтю. Протягом місяця зможете вирішити більшість важливих ділових питань.

You cannot copy content of this page