fbpx
Життя

Перше розлучення далося непросто. Начальник був одружений. Тому вибір Ксенії упав на холостяка, який на 15 років був старшим за неї. Але і тут не все так просто було

Ксенія – красуня. Копиця рудого кучерявого волосся. Завжди на позитиві. Посмішки, сміх. Людина – свято. Працює піар-менеджером в бізнес-структурі.

Дочка у Ксенії, молодша школярка, дуже розумна, але ось невдача: і гіперактивна, і одна ніжка у дівчинки на 5 см коротша за іншу. Хоча вчиться тільки на четвірки і п’ятірки.

Колишній чоловік і батько залишив їм квартиру. І платить за квартиру кредит. Кілька років тому, взяли споживчий, тому що в іпотеці банки тоді відмовили.

Чоловік узяв на себе всі фінансові зобов’язання по квартирі, але аліменти не платить. Так домовилися при розлученні.

Чому розлучилися? Може тому, що вона його професійно переросла. Вона – бізнес-менеджер, а він – охоронець на харчовому виробництві.

А може тому, що у нього почалися численні інтрижки з простими робітницями. Чи тому, що у неї зав’язалися тривалі романтичні стосунки з керівництвом.

Перше розлучення далося непросто. Начальник був одружений. Тому вибір Ксенії упав на холостяка, який на 15 років був старшим за неї. І той в побуті виявився справжнім психологічним агресором.

Принижував. Ламав особистісно. Навіть руку підіймав. Але з ним Ксенія відчувала себе коханою і бажаною жінкою. До того ж, він по-своєму, але дбав про її дочку …

І все-таки, після півроку спільного життя, вона втекла від свого мучителя. Втекла до менеджера зі своєї організації. Теж холостяка і майже ровесника. Атлетичний красень грав в ансамблі на гітарі і добре співав. Відносини розвивалися бурхливо. Пара вийшла гарна.

Але вже через кілька місяців почалися нескінченні і болісні сварки. У нього – нічні концерти. У неї – уроки з донькою і підготовка до піар-акцій. Важко ужитися двом зіркам в одній квартирі …

Місто не велике, роботи за фахом трохи. Грошей на себе і на дівчинку вічно не вистачає. Доводиться крутиться. Посміхатися. Кокетувати.

І всім чоловікам говорити тільки те, що вони хочуть почути. Кожному чоловікові – свою правду! І ніколи ні в чому не зізнаватися! Тільки так треба боротися за щастя дочки …

Зараз Ксенія в стосунках з молодим чоловіком, який на 8 років молодший за неї. Хлопчик дуже спокійний і поступливий, і їхні стосунки тривають вже 3 роки. Все добре.

І тільки одна біда – вона його зовсім не любить …

Що робити? варіанти:

Триматися за свого молодого чоловіка. Подувати про спільного  малюка. І будувати сімейне життя в своєму невеликому місті, з останніх сил – зображуючи щастя.

Виїхати до великого міста – і спробувати почати життя заново.

Спеціальність у Ксенії затребувана, і фахівець вона відмінний.

Що робити Ксенії далі?

You cannot copy content of this page