fbpx
Гороскоп

Перші три дні зими будуть хвилюючі, наслідки ваших дій можуть стати непоправними: Точний та детальний гороскоп для всіх

Овен

Грудень готує Овнам хвилюючі пригоди. Ви будете оточені увагою протилежної статі, чим, до речі, можете викликати обурення та ревнощі своєї другої половини. Відокремлюйте важливе від другорядного. Вільним представникам знаку грудень готує перспективні знайомства. Тільки постарайтеся уникати надто наполегливих та активних шанувальників — вам зараз не потрібні інтриги, виплутатися з них виявиться дуже непросто.

Телець

Ви відчуваєте, що ваше особисте життя перетворилося на болото? Вам терміново потрібне емоційне підживлення. І якщо хочете знову відчути себе бажаними та коханими, то не обмежуйтесь натяками – набагато ефективніше прямо заявити про свої бажання партнеру. Вільним представникам знаку слід більше часу присвячувати саморозвитку. Це піде вам на користь і відверне увагу від нагнітаючих думок.

Близнюки

Близнюкам, як правило, нудно не буває, і грудень це знову доведе. Але незважаючи на величезну кількість людей, що оточують вас, перспективних знайомств поки що не передбачається. Сімейні Близнюки можуть відчути раптову холодність партнера. А, можливо, і ревнощі. Остаточно розібратися у стосунках вдасться лише до кінця місяця.

Рак

Грудень готує для Раків кілька досить перспективних знайомств, і нерозумно упустити таку удачу. Намагайтеся частіше виходити у світ, а не ховатися у домашній шкарлупі. Сімейним представникам цього знаку може раптово здатися, що стосунки себе вичерпали і настав час поставити в них крапку. Не рубайте з плеча – зараз краще взяти невелику паузу і зважити всі за і проти.

Лев

На початку місяця ви будете дратівливі та дещо вразливі. Пам’ятайте, що близькі вам люди завжди із задоволенням протягнуть вам руку та підтримають. Прийміть цю допомогу з вдячністю. До кінця місяця настрої зміняться на діаметрально протилежні, і тут ви зможете показати себе у всій красі.

Діва

Як би ви не хотіли, щоб все йшло своєю чергою, у грудні вам належить перевірка на міцність. У вже існуючих відносинах зріють претензії та образи, і вам доведеться вчитися чути та розуміти позицію партнера. Також цього місяця можливі нові романтичні стосунки — зокрема ті, хто вже в парі. Ретельно все обміркуйте перед тим, як кинутися у вир із головою, бо наслідки ваших дій можуть стати непоправними.

Терези

Грудень пройде для Терезів досить спокійно, без серйозних особистих потрясінь. До кінця місяця ви навіть трохи занудьгуєте і самі придумаєте собі любовні пригоди. Сімейним представникам цього знаку зодіаку місяць може підкинути цікавинки. Порада від зірок: візьміть ініціативу до своїх рук. Якщо ви приділите більше уваги своїй половині, то зможете вийти із ситуації без втрат.

Скорпіон

У першій половині місяця Скорпіони відчуватимуть потужний приплив сил та енергії. Пустіть у хід всю свою чарівність, і грудень буде для вас дуже спекотним. Сімейним Скорпіонам зірки радять сконцентрувати увагу на коханій людині – це дозволить вивести стосунки на якісніший рівень.

Стрілець

Якщо на початку місяця вам здається, що в особистому житті не вистачає динаміки, то в другій половині місяця ви ризикуєте потрапити до центру любовних пригод. Беріть бика за роги — настає ваша зоряна година! Якщо у вас вже є кохана людина, то найкраще, що ви можете зараз зробити, – вирушити удвох хоча б у невелику поїздку. Це помітно зміцнить ваші стосунки.

Козеріг

Козерогам у грудні варто зайнятися тим, що вони вміють найкраще — сфокусуватися на професійних досягненнях. Особисте життя вноситиме лише смуту та переживання. Намагайтеся абстрагуватися і займіть позицію спостерігача. Ймовірно, саме цього місяця ваш партнер покаже себе з несподіваного боку і наддасть вам тему для роздумів.

Водолій

Водоліям зірки настійно рекомендують бути акуратнішими на поворотах. В особистому житті можуть виникати несподівані ситуації, які вибиватимуть вас із звичного ритму життя. Намагайтеся ставитися до всього з часткою іронії. У існуючих відносинах можуть випливти раніше невідомі обставини, отже шукайте способи долати зростаючу напруженість у спілкуванні з партнером.

Риби

Грудень дасть вам можливість зайнятися тим, що ви любите щиро і самовіддано, — поміркувати на тему особистого життя. Не заглиблюйтеся в роздуми надто сильно, інакше близька людина відчує себе непотрібною і навіть покинутою. Вільні Риби розпорошують свої флюїди на всі боки. Уважно оцінюйте тих, хто потрапить вам на гачок. Більшість не герої вашого роману.

You cannot copy content of this page