fbpx

Першою на руки молода мама взяла доньку – і тут же гидливо скривилася і віддала її на руки акушерці. Потім взяла сина, уважно оглянула і обняла

Катя звичайна жінка, яка невдовзі стане мамою. Дітей вона чекала, переживала за них, ставила лікарям купу питань – все як у всіх.

У пoлoгoвий будинок вона лягла заздалегідь, так як чекала двійню – лікaрі вирішили перестрахуватися і потримати її під наглядом.

Перейми у неї почалися вночі – терпіти Катя зовсім не вміла і поставила на вуха весь пoлoгoвий будинок. Джерело

Але й не таких бачили, так що рівно о п’ятій ранку на світ з’явився перший малюк – здоровий хлопчик. А в п’ять п’ятнадцять нapoдилася і друга дівчинка.

Обидві дитини були абсолютно здорові – якщо не брати до уваги, що у дитини на щоці була велика темна родима пляма.

Першою на руки молода мама взяла саме доньку – і тут же гидливо скривилася і віддала її на руки акушерці. Потім взяла сина, уважно оглянула і обняла.

Ми переглянулися, але промовчали. Дивна, звичайно, поведінка, ну і годі. Тільки ось вранці виявилося, що не гаразд – Катя написала відмову від дочки:

-По-перше, батько їх мене кинув і двоє дітей і так накладно і важко буде. А по-друге, що мені робити з такою дівчинкою? Гаразд б ще хлопець був, а так – ганьба суцільна, в неї пальцем тикати будуть. І в мене заодно.

Читайте також: “Це тебе прабабуся врятувала. Сходи до церкви, скажи їй спасибі”: На вулиці стара у безглуздій хустці попросила комієчку, а за хвилину сталося те, що перевернуло все моє життя

Сказати, що ми остовпіли – не сказати нічого. І вмовляли, і пояснювали, що це родима, її пляма легко видалити – але марно. Швидше за все, ця пляма стала лише приводом відмовитися від одного з дітей.

А вже на наступний день в лікaрню прийшов молодий хлопець зі своєю дівчиною. Як виявилося він був рідним дядьком цієї малявкu.

Вони вирішили забрати її, а не залишати в казенних стінах. Звичайно, їм довелося зібрати дуже багато паперів, але вони впоралися – і малютка поїхала не в будинок малятка, а в рідну сім’ю.

You cannot copy content of this page