Перший молодий Місяць літа і сонячне затемнення: чим стане особливим 10 червня для кожного зі знаків Зодіаку та чого варто остерігатися цього дня

За декілька днів настане перший молодик літа 2021 року. Проходитиме він у знаку Близнюки і співпаде з сонячним затемненням.

Новий Місяць настане 10.06.2021 о 13:53. Це 30-й місячний день у місячному календарі. Місяць зійде о 04:35, а зайде о 21:24. Цьогорічний перший літній новий Місяць співпаде з кільцеподібним сонячним затемненням. У країнах Європи і в Україні воно буде частковим й відбудеться о 13:42 за київським часом.

З урахуванням цієї обставини, молодик 10 червня буде доволі складним, а його вплив загалом відчуватиметься впродовж декількох днів до та після події.

Овен

Загалом успішний день для будь-яких справ. Ділові контакти та реалізація ідей принесуть дохід у майбутньому. Однак не переоцінюйте свої сили і можливості, варто ще й відпочивати.

Телець

Будьте терплячими й проявляйте кмітливість та організаторські здібності під час вирішення проблем, які виникатимуть. Сприятливий день для здійснення покупок, початку ремонту.

Близнюки

Постарайтеся якомога спокійніше реагувати на проблеми, що виникнуть, не перенервуйте – тоді все закінчиться вдало. До того ж ваші плани ще можуть змінитися, а зірки віщують вам хороші пропозиції.

Рак

Вдалий день для корисних придбань. При цьому майте на увазі, що в другій половині дня можуть виникнути певні непорозуміння в любовних, партнерських або подружніх стосунках.

Лев

Рішучі дії в плані вкладення грошей можуть призвести до зміцнення матеріального становища. Водночас не відкидайте допомогу друзів і близьких. Також можлива несподівана зустріч або звістка, які вплинуть на майбутнє.

Діва

Ваші справи значно покращуються і перешкоди з великою ймовірністю будуть подолані. Займіться особистими справами, впорядкуванням житла та присадибної ділянки.

Терези

Зірки попереджають про небезпеку ризикованих і неперевірених проектів. Можливі несподівані повороти в долі. Не забувайте про особисте життя.

Скорпіон

Зберігайте спокій та контролюйте свої емоції, попри неприємний відтінок негативних явищ попередніх днів. Зробіть легкі фізичні вправи, прийміть водні процедури.

Стрілець

День обіцяє бути вдалим. Можливі неймовірні пропозиції та навіть здійснення ваших сокровенних задумів. Сміливо вирушайте в подорож, укладайте угоди, шлюб.

Козоріг

Займіться особистими справами, впорядкуванням оселі. Також зверніть найпильнішу увагу на стан власного здоров’я, особливо на правильне харчування.

Водолій

Цього дня вам, можливо, доведеться виконати великий обсяг роботи. Невиконані обіцянки можуть мати наслідки, тому дійте обдумано та обережно.

Риби

Велика ймовірність виникнення конфліктних ситуацій, а також можуть датися взнаки проблеми попереднього місяця. Будьте впевненими, послідовними та відстоюйте свою точку зору.