Перший повний Місяць 2021 року: яким знакам Зодіаку він принесе багатство

28 січня відбудеться перший повний Місяць 2021 року. У цей день деяким знакам Зодіаку вдасться підвищити свій дохід або досягти довгострокових позитивних змін у фінансовій сфері.

Місяць буде перебувати в Знаку Лева, так що великі успіхи можуть очікувати людей стихії Повітря і Вогню, але не всіх. В цей день також відбудеться з’єднання Венери і Плутона, що можна назвати негативним аспектом, тому удача в грошових питаннях піде за тими, для кого ці дві планети не є покровителями. Всім іншим бажано запастися терпінням і користуватися фінансовими оберегами.

Близнюки

Це типові представники стихії Повітря. Повний Місяць у Леві буде вкрай корисним для людей цього Знака, тому що він посприяє підвищенню мотивації. Близнюки в цей день зможуть зробити те, на що у них не було часу, сил і бажання в минулому. Цей повний Місяць стане для них відправною точкою в нове життя.

Рак

Ракам Місяць у Леві подарує багато удачі. Це буде стосуватися безпосередньо робочого процесу. Раки стануть краще працювати в команді. Всі, хто має можливість колективно вирішувати якісь проблеми, повинен користуватися цим сповна. В іншому випадку рішення негараздів може затягнутися. Самостійність – це добре, але не 28 числа.

Діва

Діви, які майже не отримують позитивної енергії від Венери і Плутона, зможуть вирватися в лідери. Звичайно, повний Місяць у Леві для них – не найпростіше час, але зате в цей день може статися багато цікавих подій, деякі з яких безпосередньо будуть пов’язані з фінансовою сферою. Можливо, Діви зможуть отримати приємну пропозицію про нову роботу.

Стрілець

Повний Місяць у Леві означає, що Стрільцям необхідно діяти. Родинна стихія Вогню каже їм про те, що потрібно бути собою і слухати свою інтуїцію. Це означає, що можна вирушати в далекі поїздки і відрядження. Фінансовий успіх десь поруч. Зміна обстановки допоможе подивитися на ситуацію під іншим кутом.

Водолій

Водоліям, як представникам стихії Повітря, на яку Вогонь впливає досить добре, слід займатися пошуками нових джерел натхнення. На фінансовому успіху відмінно мають позначитися нові знайомства, нові захоплення. Можливо, варто подивитися фільм про життя успішної людини або поспілкуватися з такою людиною вживу.