Перший супермісяць у 2020 році: що чекає на кожен зі знаків Зодіаку і що потрібно зробити

Місяць досить сильно впливає на стан людини. Особливо відчутно це на повний Місяць і в супермісяць. Намагайтеся в такі дні прислухатися до внутрішнього голосу, а також до порад астрологів: вони допоможуть вам залишитися на плаву і не допустити появи проблем.

Що таке супермісяць, і коли він нас чекає

Супермісяць – це серп, але не зовсім звичайний. В цей день Місяць буде набагато сильнішим, тому що відстань від нього до Землі скоротиться до мінімального. Це відбувається через те, що орбіта супутника Землі не ідеальна, а трохи витягнута. Джерело

Відбудеться перший супермісяць в 2020 році 9 лютого. Місяць буде більший, яскравіший, ближче до нас. Його сила збільшиться, але може обернутися дисонансом і дисгармонією. Це призведе до деяких несприятливих наслідків в різних сферах життя.

Фінанси і робота 9 лютого

У сфері грошей, роботи і бізнесу негаразди можуть очікувати найспокійніших, розважливих і відповідальних людей. Йдеться про представників таких Знаків: Діва, Козеріг, Водолій. Саме їм доведеться зіткнутися з деякими труднощами. Це дуже динамічний і складний день, в який можуть відбуватися непередбачені зміни. Діви, Козероги і Водолії дуже не люблять, коли щось йде не так, тому їм не варто зосереджувати свою увагу на негативі і негаразди.

Навпаки, їм необхідно більше думати про позитив, продовжуючи займатися важливими обов’язками і справами, не звертаючи уваги на все, що відбувається навколо. Якщо щось піде не так, не потрібно турбуватися, адже це не кінець світу. Сильний Місяць на піку своєї енергії може призводити до появи проблем, але не можна кожну плутанину приймати близько до серця.

Дівам, Козерогам і Водоліям в цей день рекомендується не робити дорогі покупки. Якщо це буде необхідно, то краще скористатися змовою на успішну покупку, щоб не витратити гроші даремно.

Рибам, Скорпіонам, Тельцям і Стрільцям, навпаки, належить творчий підйом. Незважаючи на це, приймати краще тільки виважені рішення, грунтуючись на своєму досвіді, а не на порадах оточуючих. Народженим під цими Знаками можна починати нові проекти, але краще фокусувати увагу на тих справах, які не терплять зволікання.

Любов і відносини 9 лютого

У цей супермісяць 9 числа найменше в амурних справах буде щастить Овнам, Тельцям, Ракам і Левам, які часто ведуть себе досить агресивно. Повний Місяць і максимальна його близькість до Землі зроблять цих людей більш жорсткими, безпринципними. Астрологи і радять проводити більше часу з рідними і близькими, але не тиснути на них. Дуже важливо зберігати гарний настрій і не провокувати навколишніх на негатив.

Можна також зосередитися на особистих справах, але при цьому навколишні можуть вирішити, що ви егоїстичні і думаєте лише про себе. Перед Овнамі, Тельцями, раками і Левами стоятиме важливе завдання – їм необхідно показати друзям і родичам свою турботу.

Скорпіонам і Козерогам доведеться боротися з бажанням закритися від усього і від усіх. Якщо вони будуть більше спілкуватися з оточуючими і ділитися з ними своїми емоціями і думками, то зможуть зміцнити любов і дружбу.

Досить сприятливим днем в любові і стосунках з оточуючими 9 лютого буде для Близнюків, Терезів, Водоліїв. Це товариські і відкриті люди, у яких немає ні від кого секретів. Це допоможе їм залишатися в центрі уваги і підтримувати свою харизму на високому рівні.

Короткі поради для Знаків Зодіаку на супермісяць

Овен: шукайте компроміси, які не провокуйте близьких на скандали. Показуйте свою любов і повагу.

Телець: не ризикуйте і не бійтеся займатися улюбленими справами. Можна зайнятися пошуком захоплень.

Близнюки: залишайтеся завжди впевненими в собі. Одягніть що-небудь яскраве і привабливе.

Рак: сфокусуйтеся на роботі і не звертайте уваги на критику оточуючих.

Лев: в цей день краще допомогти близьким людям з рішенням їх особистих проблем.

Діва: думайте про щось позитивне і не забувайте відпочивати.

Читайте також: Сучасні, стильні і відривні: кращі бабусі за знаком Зодіаку

Терези: насолоджуйтеся тим, що відбувається навколо і не міняйте планів на день.

Скорпіон: не тримайте образ, намагайтеся боротися з ревнощами і не забувайте розслаблятися.

Стрілець: кожну важливу справу краще доводити до кінця і не відкладати на потім.

Козеріг: потрібно більше спілкуватися і не боятися нових знайомств.

Водолій: будьте чуйними, уважними. Особливо до другої половинки.

Риби: обов’язково варто записувати нові ідеї і давати волю креативному мисленню.