fbpx

Перший весняний повний Місяць – особливо небезпечний період, до якого потрібно підготуватись кожному

Повний місяць найчастіше негативно позначається на самопочутті людей. Підвищена активність Місяця призводить до прискорення втрати сил, особливо під час виконання будь-яких складних завдань. Також страждає імунітет.

Особливості повного місяця в березні

Перший весняний повний Місяць випаде на 21 березня в Знаку Терезів. Терези – символ рівності, але це не означає, що 21 числа перебування Місяця в цьому Знаку зрівняє позитивні і негативні енергетичні хвилі. Навпаки, Терези змусять людей перестати думати раціонально, розхитуючи будь-яку нестабільність.

Вони можуть змусити вас покладатися лише на власні почуття й емоції. У звичайні дні таке положення Місяця пробуджує інтуїцію, але 21 березня краще не покладатися на шосте відчуття, тому що воно загрожує привести в глухий кут.

Повний Місяць у Терезах – день проблем в любовній сфері. 21 числа можливо непорозуміння в шлюбі, в сім’ї, у відносинах, в дружбі. Це буде день розквіту егоїзму, а також непереборного бажання кому-небудь насолити, помститися, пригадати минулі образи.

Це день парадоксів, тому що всім, хто захоче спілкуватися і шукати любов і дружбу, Місяць може сплутати всі карти, залишивши на самоті. Аналогічна ситуація і з тими, хто захоче побути в спокої і самоті: цим людям Місяць підкине справ, які змушують йти на контакт і спілкуватися всупереч планам і бажанням.

Рекомендації астрологів на 21 березня 2019 року

Освідчення в коханні, гучні обіцянки, хитрість – ось чого варто уникати в першу чергу. У цей день краще залишити все як є, не намагаючись змінити себе або когось іншого. Великою вагою будуть володіти вчинки людей, а не слова і порожні обіцянки. Потрібно залишатися вірними своїм принципам і не дозволяти хиткій стихії Повітря керувати свідомістю в негативному напрямку.

Улюблені справи – ось хороший спосіб налаштуватися на позитивну хвилю. Якщо ви хочете підняти собі настрій, то немає більш кращого способу, ніж спокійне заняття своїми особистими справами.

На випади оточуючих варто реагувати максимально спокійно. Мова йде не про реакцію, а про емоції в цілому. Остерігайтеся енергетичних вампірів. Астрологи і експерти рекомендують не накручувати себе, щоб не підживлювати енергією своїх ворогів. Кращий спосіб переживати удари долі з найменшою шкодою – це намагатися сприймати невдачі як хороший життєвий досвід.

Читайте також: Покладіть мило до грошей так, щоб воно лежало між двома купюрами – за тиждень побачите результат

Не варто в цей день намагатися отримати все і відразу, квапити події, діяти необдумано. Астрологи радять не перекладати відповідальність на інших людей. Не бажано ділитися планами з оточуючими, тому що так у них буде менше шансів на втілення в життя.

На горизонті можуть виникнути перехрестя і круті віражі, тому потрібно бути готовими 21 березня робити важливий вибір в кожній із сфер. Не можна допускати, щоб негаразди заставали вас зненацька, але і налаштовуватися на негатив теж не варто. Краще просто зберігати обережність.

You cannot copy content of this page