fbpx

Петро зателефонував нареченій і на підвищених тонах сказав, щоб вона негайно спускалася вниз сама, ніякі викупи він проходити не буде. А якщо, мовляв, через п’ять хвилин не вийдеш, то весілля не буде. Зрозуміло, що Любаша не залишилася в боргу. Вони сварилися спочатку по телефону, потім наречена вискочила на балкон і продовжила концерт на потіху всій багатоповерхівці

– … Я їм чесно сказала, що думала на той момент! – розповідає пенсіонерка Людмила Гнатівна. – Кажу, живете не дружно, скандали постійно! А ще про дитину мрієте! Не потрібна вам дитина в такій обстановці! Я б, кажу, хом’яка вам виховувати не довірила, не тільки людину …

… Син Людмили Гнатівна, Петро, ​​чотири роки тому одружився з дівчиною на ім’я Любов, з якою до цього кілька років жив у цивільному шлюбі.

Жили не те щоб мирно і гладко, скоріше навпаки. Сходилися, розходилися, прощалися назавжди – але, от біда, через деякий час знову кидалися одне одному в обійми.

За багато місяців спільного життя до весілля молоді, за словами Людмили Гнатівна, так і не притерлися. Що їх змусило все-таки йти в РАЦС, загадка.

– Чесно кажучи, я дуже хотіла, щоб вони вже розлучилися нарешті. Щоб син зустрів нормальну, спокійну дівчину, не таку, як Люба. Так я, в принципі, не сумнівалася, що так і буде …

Але син вирішив одружитися. З Любою. Мати намагалася поговорити з ним серйозно, але син всі розмови припинив, сказавши, що Люба – жінка всього його життя, вони мріють бути сім’єю і мати дитину.

Любов Гнатівна махнула рукою – справа ваша, мовляв, вирішуйте самі і живіть, як хочете.

… Молоді примудрилися посваритися до небес прямо в день весілля.

Кращі подруги Люби раптом, ні з того ні з сього, ні з ким не погодивши, вирішили влаштувати «викуп нареченої», зустріли Петра перед під’їздом, стали стіною і почали, за його словами, вимагати брати участь «в якихось дурних сільських конкурсах» .

Петро зателефонував нареченій і вже на підвищених тонах сказав, щоб вона негайно спускалася вниз сама, ніякі викупи він проходити не буде. А якщо, мовляв, через п’ять хвилин не вийдеш, то ні в якій РАЦС не підемо, він взагалі зараз поїде, і ніяке весілля йому не потрібне.

Зрозуміло, що Любаша не залишилася в боргу. Вони сварилися спочатку по телефону, потім наречена вискочила на балкон і продовжила концерт на потіху всій багатоповерхівці …

… За допомогою батьків з одного і з іншого боку ситуацію якось вдалося згладити. І навіть весілля відбулося в цей же день. Більш того, далі все пройшло досить гладко – покаталися, пофотографувати, повечеряли в ресторані.

Але саме в той день Людмила Гнатівна вимовила свою промову про те, що думати про дитину при таких стосунках не тільки не варто, але і категорично не можна.

… А тепер молоді ось уже чотири роки ніяк не можуть дитиною обзавестися. Причому, абсолютно дивним чином: медицина не бачить до ніяких перешкод. І Петро, ​​і Люба здорові, молоді, дітей хочуть. Але ось ніяк не виходить.

Місяць минає за місяцем, а результату немає. Що вже тільки не робили: і клімат міняли, і прикмет там якісь дотримувалися, і до бабусі-знахарки їздили.

Не виходить! І невістка звинувачує в цьому … свекруху, яка сказала такі слова прямо напередодні весілля. Мовляв, вам не можна мати дітей.

Ось тепер діти і не виходять на тлі повного здоров’я обох.

Більш того, з’ясовується, що колись, ще на зорі стосунків, Люба не стала дитинку в цей світ приводити від Петра, хоча могла б. Тоді ж, виходить, все було добре? Поки свекруха не припечатала їх своїми словами про те, що для батьківства вони ще не дозріли.

– Якщо чесно, то я і зараз так думаю, – зітхає Людмила Гнатівна. – Але тепер уже мовчу, хоча це вже й не важливо. Ні син, ні невістка зі мною не спілкуються. Образилися! Через сторонніх людей дізнаюся, як у сина справи …

Як вважаєте, свекруха дійсно винна перед невісткою: лізла не в свою справу, коментувала, давала оцінку, про яку ніхто не просив?

Та й взагалі – ну не любить вона дружину сина, за версту видно. Не любить і не приймає.

Або невістці в даній випадку, перш ніж звинувачувати свекруха, треба уважно подивитися на себе и подумати, а чи не наслідки це її вчинку?

You cannot copy content of this page