fbpx

Підкорення нових кар’єрних вершин: знаки Зодіаку, кому пощастить у кар’єрі під кінець 2021 року

Для деяких знаків Зодіаку до кінця року підкорення чергової кар’єрної висоти стане не мрією, а реальністю.

Телець

Кар’єрний зліт чекає на Тельців. Їм вдасться зробити черговий крок вгору кар’єрними сходами. Це можна буде зробити завдяки їхньому таланту та наполегливості.

Багато хто з них найближчим часом покаже свою значущість для роботодавця, і підвищення по службі буде лише питанням часу. До кінця грудня їх обов’язково підвищать, а ще додадуть заробітну плату та виплатять непогану премію, можна вважати це своєрідним новорічним подарунком.

Рак

Досягнути чергової кар’єрної сходинки зможуть Раки. Особливо пощастить тим, хто нещодавно змінив роботу, але вже встиг зарекомендувати себе не тільки в очах начальства, а й усього колективу як грамотний спеціаліст.

У таких Раків є можливість не просто зробити крок вгору, а перемахнути через кілька щаблів відразу. Тут слід бути акуратнішим, адже такі кар’єрні успіхи можуть не сподобатися комусь із колег-заздрісників, і вони спробують підлаштувати якусь неприємну пакость.

Терези

Вийде змінити посаду у Терезів. Це може бути просто зміна посади, так і зміна роботи. Представники даного знаку всерйоз націлені підкорити кар’єрні вершини, і неважливо, доведеться міняти роботу чи ні.

Мета поставлена ​​- отримати високу посаду, і Терези підуть до неї будь-яким доступним і чесним способом. Багато хто з них інтригувати просто не вміє або вважає це нижче за свою гідність. У будь-якому разі кінець року виявиться для них часом змін на краще.

Скорпіон

Готові штурмувати кар’єрні висоти Скорпіони. Це в них вийде дуже вправно і добре. Нову посаду вони отримають завдяки своєму гострому розуму та уважності.

Завдяки цим рисами вони вбережуть роботодавця від великих збитків чи допоможуть отримати непоганий прибуток. У будь-якому разі нову посаду можна вважати своєрідною подякою за відповідальний підхід до роботи.

Водолій

Піднятися кар’єрними сходами зможуть Водолії. У деяких із них це буде щасливий збіг обставин. Більшість із них навіть не розраховували, але все ж таки свою нову посаду вони отримають.

Також будуть і ті, хто давно заслуговує на підвищення, і все якось не складалося, і ось настав момент, коли Водоліїв не просто помітять, а оцінять. На новому місці вони довго не затримаються, вже навесні вони зможуть просунутися ще вище.

Риби

Нове крісло приготовлене для багатьох риб. Більшість все піде за наміченим планом. Схоже, що своє кар’єрне зростання вони давно прорахували і готові до нього.

Багато хто прийме нову посаду як належне, хоча будуть і ті, для кого підвищення виявиться приємним передноворічним сюрпризом. Здебільшого Риби радітимуть не новій посаді, а підвищенню заробітної плати.

You cannot copy content of this page