fbpx

Підступність не знає меж: які знаки Зодіаку відрізняються рідкісною підлістю

Близнюки

Люди цього сузір’я як постійністю не відрізняються, а ще й двуликістю. Близнюки лестітимуть оточуючим, коли і це вигідно, а потім говоритимуть про них гидоти. Така поведінка їм самим здається нормальною, але суспільство цю точку зору не поділяє.

Терези

Завдавати біль – те, що люблять робити індивіди цього знаку. Терези часто заздрять іншим, не можуть приховати своїх негативних почуттів. Це і змушує їм мститися іншим за все, робити так, щоб оточуючі страждали.

Водолій

Серйозно нашкодити особи цього сузір’я навряд чи можуть. Але водночас Водолії можуть критикувати за кожну дрібницю, можуть до всіх прискіпуватися. Робити це вони будуть на рівному місці, не чекатимуть відповідного моменту. Спілкуватися з ними за такого розкладу приємно точно не буде нікому.

Козеріг

Представники даного зодіакального сузір’я працелюбні, не бажають сидіти без діла. Козеріг вимагатиме такого ж підходу до справ від оточуючих. Вони не слухатимуть нічиї прохання, ігноруватимуть благання. Словом, відпочивати вони нікому не дадуть, користуватимуться іншими, підуть по головах, щоб досягти поставленої мети.

Скорпіон

Мститися – улюблене заняття особистостей цього знаку. Скорпіони чіплятимуться за кожну дрібницю, висловлюватимуть своє невдоволення. Якщо їх не чутимуть, то вони підставлятимуть оточуючих, отруюватимуть тим самим існування.

Підступність людей названих знаків не знає меж. Краще не провокувати їх зайвий раз, не змушувати поводитися у властивій їм манері.

You cannot copy content of this page