fbpx
Гороскоп

Підвищать дохід і зміцнять свій добробут: знаки Зодіаку, яким до 14 лютого пощастить найбільше

Козероги

Можливість підвищити свої доходи виникає у Козерогів. На початку лютого чекайте на вигідні угоди в бізнесі, також можуть з’явитися іноземні партнери. Реалізація задуманих ідей принесе невеликий дохід, поява альтернативного джерела заробітку в першій половині лютого 2022 року.

Особливо успішними для Козерогів стануть такі галузі: публіцистична діяльність, програмування, викладання, робота пов’язана із соціумом. Не все йтиме за планом. Цього місяця важливо бути гнучким і діяти блискавично. Варто налагоджувати зв’язки з оточуючими, не конфліктувати та вичікувати свою фортуну.

Близнюки

Отримають можливість реалізації своїх ідей. Несподіване спонсорство проекту або схвалення кредиту чекають на знак у першій лютневій половині. Близнюкам не варто боятися ділитися своїми планами, адже вони зможуть зустрітися з потрібною людиною в потрібний час.

Матеріальне становище загалом стабілізується, закриття старих боргів призведе до відкриття грошового потоку. Нові проекти принесуть вам популярність у вузьких колах. Сміливі Близнюки наважуються піти з роботи, на користь особистісного чи сімейного бізнесу.

Скорпіони

Завдяки своїй творчій діяльності Скорпіони виходять на новий рівень заробітку. Натхнення не залишатиме їх протягом усього місяця, вони почнуть створювати чудові роботи, які потім зможуть продати за вигідними цінами.

Відбудеться популярність за рахунок свого продукту.

Деякі представники знаку підуть з основної роботи заради прибуткового хобі: створення блогу, шиття одягу, відеоролики та інші прояви творчості допоможуть скорпіонам у лютому 2020 року. Інтуїція допоможе визначити пріоритетний напрямок.

До середини місяця Скорпіони отримають насолоду від того, що вони займаються. Знаку супроводжує успіх у першій половині лютого.

Нові починання переростають у успішну справу життя. Завзятість та бажання багаторазово підвищать заробіток.

Стрільці

У першій частині лютого 2020 року представники знаку почнуть відчувати приплив енергії.

Місяць буде відзначений потужною силою, працею та завзятістю. Можливість заняття улюбленою справою не змусить довго чекати. Активізуються потоки фінансової енергії, через інвестиції.

У цьому періоді Стрільців зацікавить окультна наука, яка допоможе у підвищенні доходів.

Вивчення фен-шуй або іншої філософії упорядкують простір людини. Надалі вивчення астрології, карт таро чи інших видів окультизму відкриють новий шлях заробітку.

Цей період дозволить прорости новим починанням. Знаків чекає останній місяць зими, який привнесе багато нового із закінченням ретроградного Меркурія. Інновації необхідні цьому світу, тому космос прихильний до ризикових проектів.

You cannot copy content of this page