Після 5 років спільного життя, чоловік раптом зізнався Наді, що покохав іншу. Але підлий вчинок дружини зіпсував щастя з коханкою

Двоє близнюків 3-річного віку не бентежили казанову, який зібрався в нову сім’ю — адже серцю, як відомо, не накажеш. У повітрі повисла важка розмова про розлучення.

Іногородня Надя з розлученням погодилася швидко, і, в свою чергу, завела розмову про аліменти. Коли до чоловіка дійшло, що саме мається на увазі, він здивовано витріщився на дружину, і закліпав очима.

Надя просто і без скандалу пояснила, що з точки зору благополуччя дітей правильніше залишити їх в квартирі чоловіка, в дитячому садку, де вони вже адаптувалися, а не поневірятися з малолітніми синами по орендованих хатах і чужих містах.

Що вона готова зі свого боку нести матеріальну відповідальність за дітей і допомагати колишньому чоловікові грошима.

Що влітку дуже чекає дітей до мами в село на канікули, і обіцяє дзвонити і приїжджати у вихідні. Але все інше — мусиш сам. Зрештою, це ж ти затіяв ситуацію з розлученням.

Не дивлячись на протести і заклики до совісті, Надя просто зібрала валізу і поїхала додому, залишивши чоловіка в повному шoці і з необхідністю терміново шукати няню. Коханка зажурилася, і хоч поки що тримається, чекаючи результату ситуації, але, схоже, не готова до спільного проживання з багатодітним батьком. Крихке щастя вільного чоловіка виявилося під загpoзою. Але мова зараз не про нього.

Читайте також: “Олексію, піди. Прошу. Не потрібно мене жаліти. Ти ж чув, що сказав лiкар? Я не зможу ніколи винocити дитину! Я не змогла зберегти цього малюка і не зможу зберегти іншого!” Чоловік продав усе. аби тільки його Оленка була щаслива

Так, чоловік виявився покараний, він змушений терміново шукати няню, варити кашку і освоювати ази заплітання кісок. Але, загалом і в цілому, суспільство його шкодує, заочно визнавши Надю справжньою єхидною жінкою, яка кинула дітей.

— Як же вони будуть там з чужою бабою? — гнівно питають у Наді знайомі. А з іншого боку, в країні живуть мільйони дітей, які залишилися з мамами. І їх батьків суспільство ні про що не питає.

Як ви ставитеся до ситуації, коли діти залишаються не з матір’ю, а з батьком?

Автор: Морена Морана