fbpx

“Після мого курортного роману, з сестрою ми стали воpoгами і вoна мені пoмcтиться”

У мене трапився курортний роман. Прям справжнісінький. Ну і я заміжня. У відпустку ми поїхали з моєї двоюрідною сестрою, ми з дитинства дружимо. Я була в повній впевненості, що проведу два тижні, не вилазячи з пляжу, а сестра мріяла зустріти чоловіка, можливо, що назавжди. Вона незаміжня.

А вийшло навпаки. Майже в перші ж дні ми з нею вечеряли в кафешці на березі, і до нас підкотили два чоловіка. Один був не дуже – з пузиком, а ось другий просто красень. І так вийшло, що цей красень запал саме на мене, хоча я всіляко «підсувала» його сестрі. Але він уперся. Цілий вечір кружляв навколо, компліментами сипав, пригощав, кликав подивитися на нічне море і все таке. Але я пожартувала, і ми пішли в номер.

В готелі сестра влаштувала мені істepику. Наче я винна! Слово за слово – ми з нею серйозно посварилися. Вибicила вона мене, я чинила опір, як могла – замість подяки ще й докори і образи від неї зловила. Аж до того, що на ранок вона зі мною не розмовляла і одна пішла до моря. Я її до обіду чекала, потім пішла шукати. І по шляху – ну звичайно! – я зустріла цих двох чоловіків. І все почалося з початку: компліменти, залицяння.

Цього разу я здалася, напевно на зло сестрі. У нас ще з чоловіком останнім часом стосунки були зовсім не дуже, він працює допізна, до мене постійно чіпляється за будь-якої дрібниці. Я вже й про розлучення почала подумувати. І у відпустку то після чергової сварки рвонула без нього.

Розуміла, що для цього хлопця я просто момент, але нехай і у мене буде цей момент, вирішила я. Загалом, решту днів я зустрічалася з цим мачо. Без подробиць. Я і не планувала продовження, хоча він натякав. Але надто вже гарний, я точно у нього буду не одна. Не хочу. Зрозуміло, що сестра все це бачила, і додому ми з нею повернулися майже воpoгами. Вже по приїзду вона мені сказала: «Цікаво, що скаже твій чоловік, якщо дізнається?».

Читайте також: “Курортний роман перетворив моє життя на пeклo. А вдома мене чекав чоловік і двоє дітей”

Минуло майже два тижні, вона нічого не сказала чоловікові поки. У нас з ним не те щоб налагодилося, але стало все ж краще: мабуть, у мене піднялася самооцінка, я стала впевненіше, він це відчув, став більш уважним. І якщо спочатку мені було все одно, якщо він дізнається, то зараз я переживаю, що вона все-таки йому розповість. А вона розповість, питання часу. У мене навіть майнула думка самій йому все розповісти, позбавити її задоволення. А там будь що буде. Як думаєте?

Так, чоловіків прошу не коментувати. А то знаю я вас – всі такі святі, особливо коли у відпустку їдете або у відрядження.

Джерело.

You cannot copy content of this page