fbpx
Життя

Після розлучення я зрозумів, що мені подобається бути одному,Я у стосунках був сім років, чотири роки у шлюбі та три до. Закінчилося все як у багатьох, знайшла іншого, придумувала купу різної нісенітниці, звинуватила у всьому мене і пішла

Я у стосунках був сім років, чотири роки у шлюбі та три до. Закінчилося все як у багатьох, знайшла іншого, придумувала купу різної нісенітниці, звинуватила у всьому мене і пішла.

Оскільки ми одружилися студентами і все майно наживали разом, то за всіма законами нашої країни це саме майно отримала колишня дружина, а я залишився ні з чим.

Ішов у нікуди з сумкою свого одягу, з ноутбуком та інструментами в сумці в іншій руці, а також з кішкою на прізвисько «Соня».

Жив спочатку в друга, а потім, коли про все дізналася моя старша сестра, вона пустила до себе.

У них з чоловіком великий будинок і мені виділили кімнату. Дякую і другові, і коханій сестричці, що підтримали у скрутну хвилину.

Для відновлення як емоційного, так і фінансового стану мені знадобився певний час. Починати з нуля і по-новому збирати на квартиру, плюс час, щоб затерти в голові  і душі минуле…

Поки що туди-сюди — і ось тобі знову чотири років минуло. Не говоритиму про те, що я супер крутий, ні, я скажу чесно: я — звичайна людина, мені 32 роки і я досі не одружений.

Так, у фінансовому плані я давно гаразд, а ось емоційно душевна сфера… тут все інакше. Ні, я не скажу, що погано, просто по-іншому все, спокійно. Так, саме так.

Читайте також: Може, я просто не ціную того, що є! Немає між нами тієї душевної близькості, якої так не вистачає, немає того розуміння та тепла та такої підтримки, які мають бути у стосунках

Не знаю, можливо, я перегорів, а, можливо, сама по собі людина така, але на стосунки мене більше не тягне. Мені цілком у кайф жити одному, мене влаштовує моє спокійне тихе життя, і міняти цього я не хочу.

Ну скажу відкрито: віри у стосунки у мене більше немає.

Відносини це зовсім інше. Дивлячись на реальні позитивні приклади (мої батьки, моя сестра та її чоловік), я можу впевнено заявити, що це величезна рідкість. Знайти подібне в наш час майже нереально, а розмінюватися на будь-кого я не маю ніякого бажання.

І, правду кажучи, я все більше приходжу до того, що стосунки — це просто не моє, принаймні ті «стосунки», про які всі твердять.

Я наївся системою «чоловік має» і «жінку треба любити без умов». Немає жодного бажання більше грати в одні ворота і вкладатися в те, що потім обернеться тобі просто іншою стороною.

Я думаю ті чоловіки, хто через таке пройшов, мене чудово розуміють.

You cannot copy content of this page