fbpx

Після того телефонного дзвінка, чоловік вигнав дружину і четверо дітей на вулицю. Щоправда одного сина залишив собі

49-річний Ростислав проживає в Київській області. В його родині все було добре: дружина, великий будинок-котедж, робота і п’ятеро дітей — одного з яких він виховував як рідного — взяв жінку заміж з чужою дитиною.

В один день все змінилося. Один лише телефонний дзвінок і подальше листування перевернули світ Ростислава з ніг на голову. Про це він розповів в соціальних мережах, додаючи скріншоти. Також він був запрошений в різні телевізійні шоу в якості гостя. Джерело

Йому зателефонувала незнайома жінка і задала те саме сакральне питання:

«А ви в курсі, що ваша дружина спuть з моїм чоловіком?»

Природно, чоловік не повірив.  Хоча спочатку у нього були деякі підозри щодо вірності дружини, але він продовжував наполегливо вірити в її чесність. Подальше листування з цією жінкою, роздуми, зіставлення і аналіз її поведінки в результаті розставили все на свої місця.

Фінал у цій історії був не з найкращих.

ДHК-тест на батьківство показав, що тільки одна дитина з п’яти — кровна дитина Ростислава. Всі інші діти (молодшому, до речі, 3 міс.) були якраз від того коханця — чоловіка чужої дружини.

Ростислав не влаштовував скандал, а просто попросив дружину подати на розлучення, зібрати речі, всіх дітей, крім його рідної і їхати. Тепер їх великий котедж, призначений для великої родини, вміщує лише двох самотніх людей: батька і сина.

Читайте також: “Мій син, кажеш? У мене очі карі, у тебе – сірі, а у нього – сині, як небо вкрали. Такі, як у кума Михайла. Я давно підозрював, що між вами щось є”

У цей будинок було вкладено великі гроші, сили і переживання, адже дітей вони виховували самі, без допомоги рідних, бабусь і дідусів. Дружина поїхала жити в інше місто до свого коханця.

Зараз Ростиславу стало трохи краще: він продовжує працювати і вірити в те, що обов’язково зустріне гарну, порядну жінку.

Дворічному синові він дозволяє спілкуватися з рідною матір’ю, так як усвідомлює, що не зможе на всі 100% замінити хлопчикові маму.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page