fbpx
Життя

Після зради чоловіка дружина вирішила зберегти шлюб, він припинив спілкування з “своєю любкою”, але тепер постало питання як переконатися в тому, що він тобі не бреше

Часом не мене чекаєш, Красуне?

Почула Іринка знайомий голос. То був її однокласник, Ігор.

Ігор був затребуваним психологом.

-Тебе чекаю, сказала Іринка.

Вони не бачились років 20.

У школі вони дружили.

Ігор, розповів про своє життя, а Іринка про своє.

Так вийшло, що Іринки чоловік справді зганьбив їх сім’ю. Він довго не приховуючи, вів любовні стосунки з іншою.

Тікав з дому, їздили разом на море.

Звісно, постало питання про розлучення.

У результаті, після зради чоловіка з ним вирішила зберегти шлюб, він припинив спілкування з “своєю любкою”, але тепер постало питання як переконатися в тому, що він тобі не бреше.

-Питання справедливе, каже Ігор – якщо стільки часу брехав, потай переписувався і зустрічався, то що заважає це продовжити?

-Як одну з умов збереження шлюбу я пропоную взяти у чоловіка пароль від його телефону,  або інший варіант, винуватець хай напише своїй “любці”, що у них все закінчено-каже Ігор.

-По-перше, це не ти, Іринко, зберігаєш шлюб, а ви – разом із чоловіком-пояснив Ігор.

Якщо ти зберігаєш, а він живе далі як хоче, то ти нічого не зберігаєш, а просто відтягуєш неминуче.

-По-друге, пояснює Ігор, ви навіть не зберігаєте шлюб, а ти поки думаєш, чи будувати новий, бо колишнього більше немає, він зруйнований.

-Нова сім’я ще тільки в проекті, і щоб ти погодилася її створювати, чоловік зобов’язаний покірно надавати будь-які докази його чесності, які ти вимагатимеш, каже Ігор.

-У твого чоловіка, Іринко є дуже велика ймовірність залишитися без дружини, і нехай краще будь-яким способом доводить свою вірність.

В іншому випадку нового шлюбу ви з ним не побудуєте, а зради так і продовжаться – в його особистому просторі.

Ігор був сімейним психологом, завдяки йому багато сімей зберегли сім’ю. В більшості, зерегли тільки ті, для кого ця цінність важлива.

Ну і з коханням всі негаразді подолати можна.

Історію написала, Леся Щаслива спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено. Фото, Олександри. 2023 р.

You cannot copy content of this page