fbpx
Гороскоп

Плани на найромантичніший місяць: Раків 14 лютого, День Святого Валентина точно не розчарує

Рак

Незважаючи на період ретроградного Меркурія, у першій половині лютого тобі не раз пощастить. Головне – не сумніватися у собі. Шанувальники, які неодмінно з’являться в цей час, люди зовсім не випадкові. Вони принесуть щось нове у твоє життя, а один із них навіть допоможе ухвалити важливе рішення. Якщо ж місце коханої людини у твоєму серці вже зайняте, рішучість та готовність до експериментів теж знадобляться – тоді День Святого Валентина точно не розчарує.

Скорпіон

Ну що, що Валентин? Лютий тобі стане періодом затишшя в любовній сфері. Це не означає, що буде нудно – свіжих вражень ти отримаєш чимало, просто вони не носитимуть романтичного підтексту. Запишись на акторські курси, в студію малювання, заплануй незвичайну фотосесію.

Завдання лютого – відпочити та знайти нових друзів. А якщо ти вже зустріла своє кохання, місяць ідеально підійде, щоб спробувати нове та реалізувати якусь мрію, про яку ви давно говорите у умовному способі. “Сходити б на ковзанку”, “поїхати б у відпустку”, “затіяти б ремонт” – прибирайте “би” і дійте!

Водолій

Перед днем народження ти за звичкою проводиш ревізію: гардеробу, внутрішнього світу, стосунків. Зірки радять не рефлексувати занадто довго – залиш непотрібне і швидше виходь у світ! Керуйся принципом: «минулий – прожитий, майбутній – прихований, теперішній – дарований».

Обов’язково відзначай свій персональний новий рік кілька разів – із колегами, друзями, родичами. Збирай великі компанії – цілком імовірно, саме на вечірці на честь свого дня народження на тебе чекає цікаве знайомство. А якщо таке знайомство вже відбулося і ти щаслива у стосунках, дозволь собі у лютому розслабитися та отримувати задоволення. Зазвичай головний генератор ідей – ти, але зараз поступися цією роллю своїй половинці, він може тебе приємно здивувати.

You cannot copy content of this page