fbpx

По дзвінку свекрухи приїхав дільничний і тільки махнув рукою – розбирайтеся самі. Чоловік став на бік мами. Розлучилися швидко. Старший син, задобрений подарунками бабусі, заявив, що залишається з батьком. З молодшим сином Віка поїхала в свої рідні місця

Уже багато років при найменшому приводі свекруха пиляє Віку по повній, та й без приводу теж. Щодня всі нерви вимотала, дістала до самих годі.

Ось і зараз, тільки-но почувши, як рипнули хвіртка, вона зрозуміла – йде свекруха. Одне це змушує вже нервувати.

Відразу після весілля свекри відгородили половину свого будинку, в подарунок молодятам. Це було дуже до речі – вважай свій дах над головою.

Зробили окремий вхід, стали облаштовуватися. Уже тоді свекруха лізла своїм носом у все, що робила Віка, давала поради.

Притому постійно незадоволеним тоном. Повчала, ніби вичитувала. Віка мовчала, терпіла. Думала, що це тимчасово, поки вони не звикнуть одна до одної. Мине.

Не минуло.

Народження онука ніяк не змінило поведінку свекрухи. Тільки додало приводів: «не так пеленаєш, не так няньчиш, не так годуєш, не так купаєш, не так переш» …

Віка стала уникати свою свекруху. Але виходило не дуже. Якщо ти живеш з кимось через стінку, то він може прийти до тебе в будь-який момент: “не так чоловіка годуєш, не так дитину виховуєш, занадто брудно у тебе, занадто чисто у тебе» …

Чоловік Віки ніяк на свою маму не впливав. Чи то не помічав нічого, чи то вважав за краще не втручатися.

Після народження другої дитини терпіти докори сварливої жінки стало не під силу і Віка якось пристосувалася їх ігнорувати. Але свекруха, зрозумівши це, змінила тактику.

Перетворилася в наглядача. Стала ходити і «контролювати» всі Вікині справи: «ти курей погодувала? Як солиш суп? Підлогу помила? Точно помила? Чому ти не витерла зі столу?» – аж злить! ..

І ось знову, як завжди, ще роса не висохли, а вже рипнули хвіртка і чутно, як ця зараза піднімається на ганок, відчиняються двері і прямо з порогу чути її противні інтонації: а що це ти досі не … – і щось обриває її на половині слова.

Різко так, прямо в ніс. Від несподіванки свекруха задкує і стрімголов валиться з ганку. Віка випустила пар.

По дзвінку свекрухи приїхав дільничний і тільки махнув рукою – розбирайтеся самі..

Чоловік став на бік мами.

Розлучилися швидко. Старший син, задобрений подарунками бабусі, заявив, що залишається з батьком. З молодшим сином Віка поїхала в свої рідні місця, в інший регіон, все спілкування залишилося лише в скайпі.

Свекруха перемогла. Напаскудила всім, але перемогла.

You cannot copy content of this page