По матері замість по батькові: як нова мода вплине на енергетику, характер і майбутнє дітей

Ім’я людини відіграє дуже важливу роль в становленні її удачі. Імена впливають на щастя в коханні, в справах. Саме тому важливо давати дитині гарне й сильне ім’я. Останнім часом трапляються випадки, коли друге ім’я дають не по батькові, а по матері.

По матері і енергетика дитини

Навіть якщо “матчество” увійде в норму, то нічого поганого з такою дитиною не трапиться. Історія нашого роду – це не тільки батьківська, а й материнська лінія. Джерело

З точки зору енергетики ні по батькові, ні по матері не володіють явними і яскраво вираженими плюсами або недоліками. Але по матері допоможе зв’язати дитину з матір’ю ще сильніше, що тільки сприятливо позначиться на її енергетиці. За складом характеру дитина буде більше схожа на маму. Можна піти за модою, якщо мати має сильне за змістом і енергетикою ім’я, щоб передати найкращі риси дитині.

Варто також розглянути ситуацію, коли син або дочка виховані тільки матір’ю. Якщо виходить так, що дитина народжується при відсутності батька, можна замінити по батькові на по матері, зміцнивши взаємозв’язок.

На майбутньому дитини це позначиться позитивно, і брати випадкове по батькові просто заради дотримання правил зовсім не обов’язково. Але можна вчинити і так. Ключову роль відіграє саме ім’я дитини, тому можна вибрати ім’я зі списку кращих імен-талісманів для хлопчиків або для дівчаток.

Читайте також: Гороскоп на 28 січня: День буде емоційним і комусь принесе сюрприз

Досвід по матері в інших країнах

Є безліч країн, де дитині можна при народженні дати друге ім’я по матері. Йдеться про Іспанію, Скандинавії, Англію. У нас такі випадки вважаються рідкістю. Але в цілому матроніми існую безліч століть, тому ними нікого не здивувати.

В інших країнах це абсолютно нормально і не створює ніяких незручностей. Історія знає безліч політиків, важливих людей і навіть королів з по матері. Це не заважало їм досягти великих висот у житті, що підтверджує припущення про те, що матчество точно не приведе до проблем або неприємностей.