fbpx

Гороскоп на 28 січня: День буде емоційним і комусь принесе сюрприз

Овен

В цю добу Овни не в найбільш виграшній позиції. Багато Овнів виявляться заручниками ситуації: чужих маніпуляцій та інтриг, власних помилок або таємних почуттів. Небажано проявляти ініціативу і намагатися відкрито виступити проти того, що вас не влаштовує: намагаючись вибратися з пастки, ви ризикуєте її зачинити. Краще тимчасово підлаштуватися, обмежитися вимушеним маневром. Не варто порушувати закон. Джерело

Телець

Сьогодні Тельці схильні захоплюватися емоційно, ходити слизькими звивистими стежками в діловій і етичній області. Прогулянка по краю прірви буде розбурхувати уяву і додавати хвилювань, якщо вам не вистачає адреналіну і різноманітності. Можливо, ви зважитеся на любовний експеримент. Критичних наслідків не буде, якщо ви включите далекоглядність, здоровий глузд і зможете вчасно зупинитися.

Близнюки

Близнюкам варто бути далекогляднішими в особистих і ділових відносинах. Зараз вони не дуже стійкі, в них багато «туману», є грунт для сварок і маніпуляцій. Конфлікт або інтрига зроблять ваше становище менш міцним, позначаться на кар’єрі, професійній репутації, шлюбі чи цивільному статусі. Краще не вживати спільних рішень, не вплутуватися в запропоновані ігри і не заводити службових романів.

Рак

Сьогодні Раки можуть бути вразливими романтиками і ідеалістами в невідповідний момент, захопитися побічною авантюрною лінією в збиток основній. Як підсумок, можливі ілюзії та непорозуміння в любові, на службі, при пошуку допомоги та надання послуг, у спілкуванні з іноземцями. Важливо дотримуватися правил і законів, дотримуватися ритуалів і регламентів, діяти за договором і по совісті — тоді і з вами обійдуться порядно.

Лев

У Левів аж до ночі буде вибір між рутиною і авантюрою, надійною схемою з гарантованим ефектом і ризикованим підприємством з неясною перспективою. Не виключений і інший вибір, наприклад, між роботою і насиченим таємним особистим життям. Зірки радять діяти за шаблоном у важливій справі і трохи експериментувати в дрібницях. Не варто ризикувати, якщо є загроза здоров’ю, грошам, репутації.

Діва

Дівам сьогодні належить підлаштуватися до чужих звичок, почуттів і примх. Якщо ви до цього не готові, можливий конфлікт інтересів. У стабільному союзі, дружній сім’ї або злагодженому діловому тандемі буде програний сюжет «милі сваряться — тільки тішаться», зросте взаємна прихильність чи посилиться зацікавленість. Неміцні відносини не варто додатково розхитувати, болючий нюанс краще зам’яти.

Терези

Терезам аж до ночі потрібна обережність навіть в найпростіших речах. Занепокоєння може доставити робота, господарство, здоров’я, вихованець, антисанітарія, зламана техніка, невмілий, нечесний або недбалий помічник. Можливі травми, протікання, отруєння. Якщо сталася неприємність, краще діяти строго по інструкції. Не варто виходити на нову роботу, наймати персонал, здійснювати покупки і угоди.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонів не обдурять почуття і інтуїція не підведе. Не буде проблем і з загальною стратегією. Джерелом проблем може стати неправильна тактика або невдалий час маневру. Не найкращий момент для відпочинку, початку роману або співробітництва, жестів симпатії, надання послуг, демонстрації творчих задумів. Рекомендується обережність у бізнесі і фінансових іграх, заняттях спортом або небезпечним хобі.

Стрілець

Сьогодні Стрільці постійно роблять помилки: промахуються з вибором тактики, техніки, інструменту, мимохідь зачіпають чужі почуття. Багато Стрільців, самі того не помічаючи, будуть діяти не в своїх інтересах, шкодити своєму будинку і близьким. Додати проблем може недбалість, поспіх, романтизм, довірливість, схильність до авантюри або нечесної гри. Не буде зайвим «якір» або стримуючий фактор.

Козоріг

Сьогодні атмосфера навколо Козорогів емоційно заряджена. Легко піддатися ілюзіям, випадковим почуттям. Нестабільний емоційний фон може відбитися на особистих зв’язках, контактах з сусідами, попутниками, діловими партнерами, клієнтами, представниками інших країн і культур. Не виявитися в тумані помилкових відчуттів вам допоможе власна вистраждана система безпеки або надійний шаблон оцінок.

Читайте також: Жіночий гороскоп на лютий: астрологи обіцяють успішний і щасливий місяць

Водолій

Водолії можуть погано розпорядитися своїми ресурсами, особливо, під впливом почуттів. Можливий збиток і з інших причин: недбалість друга, нечесність контрагента. Можуть ламатися і губитися речі, псуватися продукти. Уникнути витоку коштів і активів допоможе ліміт на витрати, таємна система захисту або ваш особистий суворий «внутрішній цензор». Важливо утриматися від сумнівних угод, випадкових витрат.

Риби

Рибам сьогодні важливо зберегти душевну рівновагу, а іноді і активи, гроші, репутацію. Слабким місцем багатьох Риб будуть їх особисті помилки, нав’язливі бажання і погані звички. Ви можете стати жертвою пристрастей, ділового промаху, невірного вибору, бути вражені й ображені в своїх найкращих почуттях. Небезпечні імпульсивність і сугестивність. Важливі самоконтроль, надійний орієнтир, страховка на майбутнє.

You cannot copy content of this page