Знайомившись з зятем, теща запідозрила недобре. Покопавшись у старому фотоальбомі вона знайшла підтвердження підозрам

Хайді Паркер і Ед Свитт — молоді і закохані. Вони вирішили одружитися і щосили готуються до весілля. Проте в цей самий момент думки матері нареченої зайняті зовсім іншим. Вона гарячково перебирає старі фотографії, в пошуках «тієї самої»!

Знайомство пари відбулося кілька років тому, коли Ед і Хайді були ще студентами.

Хлопець не міг розібратися з тим, як працює сушильна машина. Він вирішив запитати у дівчини, яка знімала квартиру до нього.

Але розмови про хитросплетіння в роботі побутової техніки швидко відійшли на другий план. Зовсім скоро ці двоє зрозуміли, що закохані!

За першим побаченням послідувало друге, за ним третє. А через чотири роки ці двоє зрозуміли, що не можуть один без одного. Пара вирішила одружитися.

Настала пора знайомства з родичами. На одному з сімейних обідів, матері майбутніх молодят розговорилися, і згадували давні історії.

Майбутня теща, хоч і невиразно, але згадала першого жениха Хайді. Коли дівчинці було шість років, сім’я вирушила на курорт. Там до симпатичної дівчинки почав залицятися її одноліток. Дітлахи буквально не відходили один від одного, але потім відпочинок закінчився. Всі роз’їхалися по своїх домівках, і зустріч залишилася милою історією.

Але навіть по дорозі додому, мати дівчини не могла викинути цю історію з голови. Пізніше вона згадала й ім’я того юного галантного кавалера — Ед. Збіг? Можливо. Але жінка все ж вирішила підняти старі фотоальбоми, і знайти ту саму фотографію з відпочинку.

Переглянувши сотні знімків, вона все ж знайшла потрібну і. Ахнула! У світловолосому шестирічному хлопчику вона впізнала нинішнього нареченого своєї дочки!

Пізніше з’ясувалося, що двадцять років тому сім’ї Паркер і Савитт опинились на одному і тому ж турецькому курорті Гумбет, притому в один і той же час. Ще дітлахами, Ед і Хайді твердо вирішили — коли вони виростуть обов’язково одружаться. Звичайна дитяча закоханість, думали батьки, але все склалося інакше!

Читайте також: “Не розповів коханій, що це я допоміг її чоловікові звecти рaxyнки з життям. Навіщо? Він сам дозволив мені з нею одружитися!”

Незважаючи на те, що Савітти жили в Шеффілді, а Паркери — в Лондоні, доля знайшла спосіб звести цю парочку разом. Так, на це їй знадобилося довгих 20 років, але коли мова йде про справжнє кохання — це не термін.

Після того, як мама дівчини згадала цю історію і все відкрилося, ні в кого немає сумнівів, цей союз створений на небесах. Знахідка жінки лише ще міцніше згуртувала Еда і Хайді, і зробила їх історію ще більш романтичною. Всі друзі в один голос твердили: щасливіших молодят вони в своєму житті не зустрічали!

Джерело.