Початок нового місяця — важливий час. Багато в чому перший тиждень липня стане вирішальним: Таро-прогноз з 1 по 7 липня

Аналізуючи розклади Таро, важливо звернути увагу не тільки на тлумачення тієї або іншої карти, але і на особисті обставини життя, на свої кращі якості та на слабкі сторони. Чесність з собою — запорука того, що розклад виявиться корисним і підкаже правильне рішення і правильний крок. Медитація допоможе налаштуватися на потрібний лад і очистити енергетику для роботи з картами та їх підказками.

Овен

Тиждень Овнів почнеться з аркана «Пустельник», і ця карта закликає їх не поспішати як з висновками, так і з поспішними рішеннями. Виважені дії у понеділок і вівторок приведуть до успіху, а імпульсивні вчинки можуть завести в глухий кут.

«Колісниця» свідчить, що після вдумливого початку Овнів чекає стрімкий розвиток подій. Експерти радять все ж бути обачнішими на поворотах, щоб не проскочити важливий знак.

«Мир» означає, що Овни прийдуть до бажаного результату, якщо їх кінцева мета не зашкодить ні їм, ні їхнім близьким. Планувати щось негативно забарвлене на цей тиждень не стоїть — тільки позитивне починання увінчаються успіхом.

Телець

Судячи по аркану «Маг», Тельці почнуть тиждень впевнено і бойко. Не варто упускати шанси, початок місяця — це ідеальний час для рішучого старту. Сфера кар’єри та самореалізації для Тельців буде пріоритетною на цей період.

Карта «Зірка» — щасливий знак: сама доля поведе народжених під Знаком Тельця вперед. У середині тижня важливо прислухатися до інтуїції, не ігнорувати голос серця і звернути увагу на передчуття і сновидіння.

Аркан «Сонце» обіцяє приємні новини. Звістка, яку почують Тельці, може здатися їм незначною, проте згодом вони помітять, що події вихідних справили істотний вплив на їх життєвий шлях.

Близнюки

«Імператриця» в розкладі Близнюків свідчить про те, що у віддаленому майбутньому намічаються позитивні зміни. Близнюки в перші дні липня можуть зустріти людину, яка надасть їм допомогу, якщо її вдасться до себе розташувати.

«Вежа» говорить, що вірогідні внутрішні зміни, причому цілком можливо, що вони будуть раптовими та навіть досить болісними й кризовими. Але Близнюкам не варто опускати руки чи боятися змін: щоб з’явилося щось нове, потрібно відмовитися від старого.

«Луна» також закликає Близнюків поборотися з невпевненістю. Можна кинути виклик своїм стpахам: Близнюки побачать, як багато насправді залежить від сили духу. Також варто знизити вплив стресових факторів.

Рак

Карта «Дuявол» в розкладі Раків є застереженням. Раки ризикують зіткнутися зі спокусами, які зіб’ють їх зі шляху. Їм здасться, що одна маленька слабкість або поступка нічого не змінює, однак саме тоді необхідна буде твердість. Сила волі допоможе уникнути неприємностей.

«Колесо фортуни» закрутиться на тижні, втягуючи Раків у вир подій і звершень. Буде потрібно уміння чуйно реагувати на обставини та використовувати їх у своїх інтересах.

Аркан «Зірка» говорить про те, що бажання Раків може здійснитися, пофарбувавши це літо в яскраві фарби. Ракам належить знайти гармонію і відмовитися від негативу стосовно оточуючих.

Лев

«Колісниця» обіцяє Левам значні зміни в різних сферах життя. Справи зрушуються з мертвої точки на цьому тижні, і це означає, що Левам доведеться багато чого взяти в свої руки.

«Маг» передрікає Левам необхідність йти вперед і досягати лідерських позицій. Особисті якості Львів при цьому відіграють важливу роль — можливо, навіть ключову. Таланти Львів можуть проявити себе досить несподівано, але виявляться до місця.

«Мир» обіцяє Левам перспективи та шляхи, які відкриються раптово і захоплять уяву. Час все обдумати, скористатися паузою на вихідних і визначитись з майбутнім, не кваплячи події.

Діва

Аркан «Закохані» закликає Дів слухати своє серце і не йти на поводу у оточуючих. Швидше за все, цей тиждень доведеться вибирати між почуттям і обов’язком, і висока ймовірність того, що оточуючі можуть тиснути на Дів. Потрібно буде вибрати те, до чого лежить душа, а не те, куди підштовхують недоброзичливці або страхи.

«Колісниця» обіцяє Дівам у разі правильно зробленого вибору — швидкий старт і помітні зміни. Втім, якщо Діви згорнули не туди, вони швидко це помітять і встигнуть виправити своє рішення.

«Суд», підсумовуючи цей період з 1 по 7 липня, допоможе Дівам винести уроки та зробити висновки. Можливо, Діви більше дізнаються про свою місію в цьому світі та визначать для себе подальші орієнтири.

Терези

«Мир» віщує для Терезів рівний і спокійний початок тижня. Можна звернути увагу на любовну сферу життя або відновити дружнє спілкування. Цей час добре підійде для примирення ворогуючих сторін.

«Верховна жриця» означає, що важливе рішення Терезам може підказати інтуїція. Можливо, Терези опиняться перед вибором або якимось випробуванням, яке потрібно буде пройти з честю, не опустивши себе в своїх очах.

Аркан «Сила» вказує, що Терезам потрібно спертися на себе і свої принципи. Для цього можна попрацювати з самооцінкою за допомогою афірмацій на впевненість у собі.

Скорпіон

Карта «Зірка» свідчить про те, що Скорпіони почнуть тиждень з вибору шляху. Прийняти краще рішення, керуючись логікою. Для цього Скорпіонам у нагоді квадрат Декарта або інші способи зважити всі можливі варіанти розвитку подій.

Аркан «Повiшeний» — попередження, якого не варто лякатися. Високий ризик того, що багато справ Скорпіонів загальмуються та опиняться в підвішеному стані. Можна не квапити події та перемикнутися на іншу сферу діяльності.

«Пустельник» також означає паузу. Скорпіони можуть перевести дух, навіть вийти з гри та взяти тайм-аут. Корисно подбати про себе і своє здоров’я, відновити сили та імунітет.

Стрілець

«Сонце» осяє шлях Стрільців, які зроблять крок назустріч липня сміливо і впевнено. Ним можуть піти на користь вправи для підвищення настрою, а також читання життєствердних книг або фільмів зі щасливим фіналом.

«Вежа» віщує внутрішній розлад. Можливо, Стрільці відчують невдоволення життям або собою. Важливо не занурюватися в самозвинувачення і рефлексію, а зайнятися саморозвитком і хвалити себе за успіхи, пам’ятаючи про поради попереднього аркана.

Судячи по карті «Дурень», Стрільцям також не варто ставитися надто серйозно до себе і до життя. Деякі речі варто сприймати трішки легше. Самоіронія і почуття гумору послужать Стрільцям хорошу службу.

Козеріг

«Суд» означає, що Козероги з перших днів липня помітять результати та плоди своїх дій. Стане очевидно, чи вірними були їх рішення. Корисно прислухатися до думки оточуючих, але не керуватися ним як непорушною істиною.

Аркан «Смepть», попри похмуру назву, обіцяє Козерогам не неприємності, а можливості. Він означає, що пора відмовитися від речей, які заважають розбагатіти або полюбити себе.

Карта «Закохані» також означає, що Козероги захочуть прислухатися до себе і зайнятися тими аспектами життя, які приносять їм задоволення і пробуджують любов до світу. Вихідні разом з коханою людиною або з незвичайним хобі — відмінне рішення і хороше перезавантаження свідомості.

Водолій

«Правосуддя» в розкладі Водоліїв виразно говорить про необхідність спертися на свої кращі якості. Водоліям знадобляться їхні ідеали, їх порядність, сумлінність і чесність.

В будні дні Водоліям також варто бути обачнішими: «Верховна жриця» закликає прислухатися до себе і придивитися до оточуючих. Можливо, Водолії приймуть рішення змінити коло спілкування в ці дні, відмовитися від скарг на життя і від інших речей, що заважають стати щасливішими.

Читайте також: Останній день червня обіцяє бути легким і гармонійним: гороскоп на 30 червня

Аркан «Повiшений», хоча й може здатися негативним або віщує недобре, насправді лише застерігає Водоліїв: є обставини, на які зараз ніяк не можна закривати очі.

Риби

Рибам не варто побоюватися карти «Смepть» у себе в таро-розкладі: по цій карті їм вдасться позбавитися від факторів що стримують і рушити далі. Саме час відмовитися від шкідливих звичок або токсичного спілкування.

А ось аркан «Дuявол» застерігає тих, хто народився під Знаком Риб: попереду можливі спокусливі, але сумнівні пригоди. Рибам важливо пам’ятати про те, що у них стоїть на першому місці, і не кидати все заради повітряних замків, які завтра розвіються, наче дим.

«Правосуддя» означає, що за підсумками тижня Риби помітять, як змінилися карти на руках. У разі якщо все було зроблено правильно, Риби навіть зможуть приховати в рукаві пару козирів.