Початок осені буде радісним і перспективним, якщо правильно її зустріти. ось що потрібно зробити кожному зі знаків Зодіаку

Овен

Рішучим Овнам зустріти осінь потрібно в активному режимі: нові ідеї зачекалися, а значить, потрібно приступати до втілення в життя планів. Залучити удачу Овни зможуть, якщо перестануть відкладати давніх обіцянок самим собі: настала пора змінюватися в кращий бік, залишаючи за спиною лінь і звички, що заважають розвитку.

Телець

Тельцям зустріти осінь найкраще за роботою. Активна діяльність допоможе уникнути осінньої хандри, а також допоможе швидко поправити матеріальне становище, побудувати міцний фундамент, щоб уже в середині вересня пожинати перші плоди вкладених зусиль і отримувати гідну нагороду.

Близнюки

У Близнюків настає період нових знайомств, і осінь буде часом здобуття не тільки друзів і ділових партнерів, але і прекрасним періодом для романтичних стосунків. Сімейним парам варто більше часу проводити одне з одним, щоб зміцнити зв’язок, а одиноким серцям – залучати любов і не засиджуватися вдома.

Рак

Осінь для Раків почнеться вдало, якщо вони заздалегідь подбають про своє здоров’я і самопочуття. Восени буде багато перспектив, однак через хвороби Раки можуть втратити приємні можливості. Фахівці в галузі біоенергетики рекомендують зайнятися зміцненням імунітету, щоб осінь не стала періодом застуд.

Лев

Левам варто почати осінь з планування, щоб розподілити завдання на всю осінь і швидко увійти в робочий режим. Така тактика допоможе виключити промахи і неточності, які будуть заважати досягненню цілей і позбавляти енергії. Не варто забувати і про поповнення запасу сил, яких Левам потрібно багато.

Діва

У Дів у вересні буде можливість поправити матеріальне становище за рахунок копіткої роботи, тому залучити удачу в вересні буде важливо. Експерти рекомендують Дівам зайнятися своїм здоров’ям, щоб самопочуття не підводило, а також знайти для себе хобі. Завдяки заняттю до душі вийде відпочивати і менше втомлюватися від роботи.

Терези

Терезам зустріти осінь потрібно в гарному настрої, щоб увійти в ритм і без зусиль досягти нових успіхів у діловому середовищі. Їм важливо залишатися на позитивній хвилі, щоб дрібні негаразди не вибили з колії і не стали причиною зневіри. Експерти рекомендують побалувати себе новими нарядами і приємними дрібницями.

Скорпіон

Скорпіонам важливо зустріти осінь в стані душевної рівноваги, щоб перепади настрою не завадили справам і особистому житті. Восени буде набагато простіше знаходити спільну мову з оточенням і виконувати намічені плани, якщо емоції будуть позитивними. Регулярні медитації допоможуть приборкати внутрішню енергію і направити її в русло творення.

Стрілець

Стрільцям експерти рекомендують зустріти осінь вправами, які підсилюють інтуїцію. Вроджене шосте чуття у представників цього Знака сильно, і їм важливо користуватися повною мірою. Завдяки передчуттям і відсутності поспіху Стрільці зможуть знайти вірний шлях до успіху і без зусиль залучити в життя благополуччя вже до середини вересня.

Козеріг

Козерогам залучити удачу на всю осінь допоможе улюблене хобі. Заняття до душі буде мотивувати і давати додатковий заряд бадьорості. Гарний настрій представникам цього Знака необхідний, адже без належного настрою не вийде втілити в життя сміливі мрії і плани.

Водолій

Водоліям важливо знайти натхнення, щоб осінь пролетіла непомітно. Залучити удачу вийде, якщо взяти паузу перед початком вересня і прислухатися до себе, визначитися з цілями і почати осінь з активної роботи над створенням щасливого майбутнього, в якому немає місця для невдач і промахів.

Риби

Рибам залучити удачу на всю осінь не складе труднощів, якщо вони перестануть спілкуватися з токсичними людьми. Зміцнення біополя і виховання самовпевненості допоможуть розставити вірні пріоритети, відстоювати межі особистого простору і залучати в життя позитивні зміни.