fbpx
Гороскоп

Початок осені – це чудовий час, щоб відкрити нову главу життя, позбутися від боргів і розбагатіти. Прийти до достатку і процвітання буде простіше 5 знакам Зодіаку

Риби

Восени Рибам повезе в фінансових справах: є шанс вигідно провернути грошові операції і підвищити свій капітал в кілька разів. У будь-яких авантюрах вони будуть надаватися на хвилі успіху. Рибам сміливо можна йти до намічених цілей, ризикувати і боротися з конкурентами. Але тих, кого цікавить лише прибуток, може чекати поразка.

Головні тенденції осіннього періоду – робота, пов’язана з допомогою іншим людям. Це стосується будь-якого стартапу, будь-якої професії і будь-який бізнес-ідеї. Важливо дати людям те, за що вони будуть вдячні.

Близнюки

У вересні та жовтні у Близнюків висвічуються можливості взяти вигідний кредит. Але перш ніж влазити в фінансову кабалу, важливо ретельно зважити всі умови і підводні камені. Кредитування може пройти вдало, особливе якщо гроші потрібні для чогось великого: покупки авто, будинки, розвитку бізнесу.

Найголовніша умова – стежити за тим, щоб не зіпсувалася кредитна історія. Астрологи акцентують увагу на різних фінансових угодах – восени вони стануть вигідними. Успіх чекає прозорливих і товариських Близнюків.

Діви

Дівам забезпечена підтримка планет на весь осінній період. Фортуна буде на їхньому боці не тільки в бізнесі, але і в різних лотереях, авантюрах, покупках. Так що можна випробувати своє везіння. А якщо вийде вкласти гроші у щось прибуткове, то можна розраховувати на безбідне життя протягом 6 місяців. Але не варто занадто на це сподіватися і чекати швидких результатів. Необхідно мислити об’єктивно. Справжній чистий прибуток приходить лише з часом.

Телець

Зірки призначають Тельців фінансовими королями осені. Особливо їм пощастить в роботі з іноземними компаніями. Астрологи радять зробити ставку на підвищення своєї освіти і фінансової грамотності. Все це підвищить дохід. Саме робота над собою стане ключем, який відмикає двері до багатства.

Важливо розуміти, як заробляти, куди вкладати гроші і на чому економити. Тельці, які будуть правильно планувати свої фінансові справи, виявляться на кілька кроків попереду інших.

Козеріг

Для Козерогів осінь-2020 стане непростим періодом. Головне правило – інвестиції в професійний ріст, в освіту, семінари та курси. Їм дозволено витратитися на себе, але не спускати гроші на розваги. Тоді удача стане постійною супутницею в робочих справах і супроводить на шляху до досягнення поставлених цілей. Адже коли людина прагне до розвитку, докладає зусиль, Всесвіт завжди відповідає їй позитивним зворотним зв’язком.

You cannot copy content of this page