Початок ретроградної Венери 13 травня: які сюрпризи чекають кожен зі знаків Зодіаку

За словами астрологів, ретроградний період Венери принесе нестійкість і хаос, порушивши весь енергетичний порядок, що віщує серйозні події в сфері відносин, любові і грошей. Безглузда і примхлива Венера посилить протиріччя, конкуренцію, зробить обман ціннішою валютою, ніж правда, буде видавати помилки за перемогу, не дозволивши побачити реальність за завісою самообману. Всім Знакам варто бути обережніше, тримати в узді свої бажання і по можливості беззаперечно слідувати астрологічній інструкції. Спокійне серце і ясні думки – найкраща тактика з 13 травня по 25 червня.

Овен

Ретроградна Венера дуже сильно торкнеться Овнів, майже повністю змінить їх внутрішній світ, починаючи з почуттів і закінчуючи реакціями на них. Тимчасово реальність Овнів перевернеться з ніг на голову, і виною тому – сильні, люті і часом дратівливі емоції. Планета любові запустить стріли в саме серце, підвищить чутливість, вразливість, розширить спектр чинників, які можуть вплинути. Тільки позитивне мислення і віра в краще допоможуть протриматися на плаву і не зробити необачних вчинків.

Телець

Початок ретроградного руху Венери Тельці відчують глибоко в своєму серці. За словами астрологів, багатьом представникам цього Знака доведеться звільнити своє життя від всіх звичок і відносин, які перешкоджають розвитку і росту. Те, чому судилося залишитися в минулому, має стати минулим вже зараз. Але робота над собою буде віднімати не тільки час, але і сили. У зв’язку з цим важливо кожен день знаходити час для того, щоб заповнювати запаси енергії.

Близнюки

Покровителька любові і щастя повернеться спиною до Близнюкам і їх почуттів. Це може змінити ставлення до речей і подій, які раніше здавалися неймовірно важливими. Список пріоритетів очолить внутрішня гармонія і щоденна рутина – це допоможе визначити, що саме призводить до появи проблем. Визначення даного тригера стане першим кроком на шляху до позбавлення від негативних програм і турбот в особистому житті. А щоб не втрачати самовладання, експерти радять частіше повторювати позитивні установки.

Рак

Ретро-Венера допоможе Ракам відповісти на головне питання: що робить вас шалено щасливими? Вплив планети вкаже на те, що робить частішим серцебиття. Щастя буде поруч, але для початку доведеться позбутися від усіх ілюзій і звільнити у своєму житті місце для чогось нового. Астрологи радять не довіряти іншим людям важливих планів, але і себе перевіряти постійно – дуже високий ризик невірної оцінки ситуації. Правда, є спосіб прорвати мережу помилок – духовні практики повернуть ясність мислення.

Лев

Венера, яка повертається назад, є своєрідним сигналом до відновлення внутрішньої гармонії. Магічні здібності Левів багаторазово посиляться, і їх потрібно пустити в дію, щоб змінити своє життя на краще. Найголовніше пріоритетне завдання від астрологів – встановити в душі мир і спокій, приборкати свої страхи і позбутися від хворобливих спогадів. В іншому випадку вони знайдуть силу і вплинуть на розвиток подій.

Діва

Венера в ретро-фазі перетворить Дів у воїнів. Під її заступництвом спаде загроза зовнішніх впливів: події і люди більше не зможуть керувати Дівами. Тих, хто з тих чи інших причин опинився в залежному становищі, можуть дошкуляти жалю, думки про власну неспроможність і загальне почуття незадоволеності життям. Справитися з цим допоможе вихід за межі своїх обмежень. Астрологи радять забути про звичку догоджати і допомагати всім навколо – це буде тягнути вниз і заважати досягненню поставлених цілей.

Терези

З 13 травня по 25 червня Терези ризикують застрягти в колії віджилих відносин, проектів і справ, що може принести рутину і втому. Але зараз краще перечекати і не руйнувати старе в гонитві за чимось новим. Самообман, до якого однаково схильні всі представники зодіакальної плеяди, змусить займатися саботажем своїх інтересів і залученням проблем у всіх аспектах життя. Тому для Терезів буде актуальним правило «тихіше їдеш – далі будеш»: прагнення втекти від будь-яких рішень і гальмувати в справах на ретро-Венері принесе їм, проти звичаю, удачу і користь.

Скорпіон

Починаючи з 13 травня у Скорпіонів стрімко зросте ризик стати жертвою обману і зради. Причому потрібно боятися не тільки хитромудрих людей, а й власного прагнення до ілюзій: блиск фальшивих ідей на ретроградній Венері буде здаватися особливо спокусливим. Астрологи радять перенести важливі рішення і зустрічі на кінець червня і утриматися від участі в ніби прибуткових аферах.

Стрілець

Астрологи радять Стрільцям тримати рот на замку, гаманець – на зав’язці, а гроші – на банківський рахунок. Саме Стрільці в період ретроградації Венери більше інших можуть потрапити в руки фінансових шахраїв. Не варто вкладати гроші в сумнівні проекти, брати кредити на привабливих умовах, здійснювати великі покупки. Почекати варто і з придбанням будь-якої техніки. Під час ретроградного руху планети є ризик придбати неякісні товари або витратити більше грошей, ніж необхідно.

Козеріг

Козерогам з 13 травня по 25 червня найкраще стояти на сторожі власних фінансів, так як ризик замаху на їх власність буде вище. Можна, звичайно, набити кишені захисними оберегами, але надійніше буде уважніше читати будь-які документи і обережніше здійснювати покупки. Ближче до середини червня з’явиться бонус від такої обережності у вигляді підвищення репутації або банківського рахунку.

Водолій

У період ретроградної Венери у Водоліїв буде підвищено ризик конфліктів з представниками влади, а також розбіжностей, які можуть мати неприємні наслідки, тому астрологи радять зайвий раз не сперечатися навіть з близькими людьми. Взагалі вміння контролювати емоції і тверезо мислити послужить хорошу службу. Водоліям будуть легко вдаватися маніпуляції людьми, вони легко можуть обдурити кого завгодно. Звичайно, можна діяти в своїх інтересах, але не варто забувати і про закон бумеранга.

Риби

Легке занепокоєння, яке буде переслідувати багатьох Риб з 13 травня по 25 червня, можливо, принесе користь, додавши зібраності і передбачливості. Астрологи радять йти у занепокоєння на поводу: якщо захочеться в сотий раз перевірити ще раз якусь інформацію – робіть це. З огляду на те, що ретро-Венера підвищить ризик неприємних випадковостей і прикрих помилок, краще перестрахуватися. Рибам також не завадять вправи для набуття внутрішньої гармонії. З їх допомогою буде простіше приборкати емоції і не образити близьких недоречними і різкими висловлюваннями.