Починається новий тиждень, який може принести нам як розчарування, так і нові можливості. Знаний астролог розповів, для кого період з 11 по 17 жовтня стане найбільш успішним, а кому доведеться добряче попрацювати

Астролог Павло Глоба дав прогноз на тиждень і розповів, як представники різних Знаків можуть досягти своїх цілей і стати щасливішими і більш вдалим.

Цей тиждень дуже важливий, тому представникам різних знаків Зодіаку необхідно слідувати індивідуальним порад і рекомендацій. Настає час, коли потрібно рухатися вперед.

Овен

У Овнів на цьому тижні очікується непростий час, коли не варто виступати з ініціативами і намагатися стрибати вище голови. Краще залишатися в зоні комфорту і займатися вирішенням звичних завдань. Велику обережність Овнам варто проявляти в спілкуванні. Їм потрібно побоюватися токсичних людей. Розвиток подій в любовній сфері може не порадувати. Найголовніше зараз – не йти з головою в самокопання. Все буде добре, так що Овнам варто позбутися від властивого їм фаталізму.

Телець

Період з 11 по 17 жовтня дуже сприятливий для роботи, ведення бізнесу, покупок. Не виключено, що Тельці розбагатіють на цьому тижні. Якщо прибуткових проектів не буде, що цілком можливо, враховуючи настрій зірок, то потрібно буде сфокусуватися на чомусь іншому. Сидіти склавши руки не можна. У любові і чоловікам, і жінкам цього знаку варто почати поступатися другій половинці. Особливо це стосується 14 і 15 числа – двох найнебезпечніших днів тижня за версією астролога.

Близнюки

Близнюки будуть вкрай щасливими на цьому тижні, але не в усьому. В першу чергу великі успіхи чекають їх в любовній сфері. Це стосується як самотніх представників знаку, так і тих, хто перебуває у стосунках. Тиждень буде вдалим, але труднощі можуть початися раптово, так що Близнюкам потрібно бути напоготові весь цей час. Це вдалий час для тих, хто зайнятий у сфері маркетингу і реклами. Можна очікувати велику кількість замовлень, нових проектів і появи геніальних ідей.

Рак

У любові Раки на висоті. Астролог зазначає, що тиждень ідеально підходить для спілкування, нових знайомств, спільних справ з другою половинкою. Також корисним буде спілкування з дітьми, з родичами і батьками. У діловій і фінансовій сфері Ракам варто почекати з ухваленням важливих рішень. Щоб особисті бажання і мрії втілювалися в життя, необхідно правильно їх формулювати. Також важливо спілкуватися з правильними людьми, які не провокують на негатив. Багато що зараз залежить від настрою, мотивації.

Лев

Левам на цьому тижні корисно буде Вирушати в подорожі, ділові поїздки, міняти обстановку в цілому. Це прекрасний час для спілкування з людьми і нових знайомств. При бажанні можна почати нові стосунки, але для початку краще дізнатися, взаємні чи почуття. У роботі і бізнесі ділові поїздки стануть джерелом натхнення і нових важливих знайомств. Нові емоції можуть стати причиною народження геніальних ідей. Особливу увагу варто приділяти здоров’ю.

Діва

11, 16 і 17 жовтня Діви будуть дуже сильно втомлюватися. Найсприятливішими днями будуть 12 і 13 жовтня. В цей час Діви зможуть зробити більше, ніж за всі інші дні цього тижня разом узяті. Краще не лінуватися і не відкладати важливі справи на потім. В цілому тиждень підходить для покупок, фінансових операцій, обміну валюти, відкриття рахунку в банку. Що стосується любовної сфери життя, то в ній Дівам варто бути обережнішими і більш завбачливі. Павло Глоба радить не поспішати з рішеннями.

Терези

Терезам в період з 11 по 17 число варто якомога менше спілкуватися з професійними хитрунами і маніпуляторами. Такі люди можуть нести небезпеку. Якщо обходити їх стороною, Терези зможуть знайти нові стосунки, завести правильні знайомства, заощадити багато часу і сил. Астролог радить Терезам йти від рутини – знаходити нові способи розваги, відпочинку. Також тиждень дуже корисний для відкриття нового бізнесу, пошуків нових джерел доходу і зміни роботи. Потрібна лише крапелька ініціативності.

Скорпіон

Багато справ у Скорпіонів в даний момент можуть перебувати в підвішеному стані. 14 і 15 жовтня – небезпечні дні, в які краще не приймати доленосних рішень. Також у другій половині тижня серйозним випробуванням можуть навалити тривалі стосунки з партнером. Потрібно стежити за тим, що відбувається, не поспішати з рішеннями і намагатися йти назустріч другій половинці. Те ж саме стосується й інших близьких людей.

Стрілець

Стрільцям зірки і планети подарують багато удачі. Всесвіт на їхньому боці, тому багато чого буде виходити. Все старе потрібно змінити на нове. Корисно позбавлятися від непотрібних речей, від стосунків, які себе зжили. Астролог радить Стрільцям якомога більше спілкуватися з друзями, родичами. Потрібно частіше розважатися і веселитися. Великі успіхи чекають тих Стрільців, які знаходяться в пошуках другої половинки.

Козеріг

У кожного зі знаків Зодіаку є свій дар і талант. На цьому тижні зірки і планети допоможуть Козерогам розкрити їх сильні сторони. Це стане головною причиною фінансового, ділового і любовного прориву для народжених під цим Знаком. Нових можливостей в роботі і бізнесі може виявитися навіть занадто багато. Павло Глоба радить сфокусуватися на найголовнішому. У любові поточний тиждень може стати часом нових випробувань. 12 і 13 числа краще не з’ясовувати стосунки, не ставити ультиматуми близьким людям.

Водолій

Найсприятливіший день тижня – 11 число, понеділок. У четвер і п’ятницю у Водоліїв очікується серйозний недолік енергії. В цілому період сприятливий для пошуків нової роботи, для відкриття бізнесу, ділових поїздок. Якщо самотнім представникам даного знаку випаде нагода досягти успіху в любові, варто нею скористатися. Є ймовірність того, що нічні світила допоможуть Водоліям знайти другу половинку і набути впевненості в собі.

Риби

Життя Риб може круто змінитися на цьому тижні. У стосунках Риб чекає все підряд: сварки, любов, прохолода і тепло. Незважаючи на це, одиноким людям цього знаку буде жити набагато складніше, ніж тим, хто перебуває у стосунках. Всім самотнім краще якомога більше спілкуватися з друзями і близькими, ділитися з ними емоціями і почуттями. У роботі і бізнесі період не особливо сприятливий, тому краще тимчасово відмовитися від вирішення складних завдань.