fbpx

Подарунки, які в жодному випадку не можна дарувати на 40 років ні чоловікам, ні жінкам

Що не можна, і що можна дарувати на 40 років чоловікові або жінці — на цей рахунок існує безліч забобонів і прикмет. Люди сумніваються, чи варто взагалі відзначати сороковий день народження, вважаючи, що він оповитий негативною енергією і галас в цей день, а тим більш подарунки будуть зайвими. Але цю думку поділяють не всi.

Прикмети про подарунки на 40 років

Вважається, що сорокаріччя — не найкраще свято і пояснень цьому марновірству безліч. За різними підрахунками, саме це число володіє недоброю енергією, адже стільки днів душа після смeрті ходить по світу. Такої ж тривалості Великий піст, після 40 років ангел-хранитель залишає підопічного, в цьому віці людина легко піддається впливу ззовні.

Біоенергетики стверджують, що здебільшого люди самі переконують себе в тому, що після 40 їх чекає банкрутство, розлучення, нервовий зрив і повний провал.

Але з багатьох езотеpичних теоріях, цифра 40 вказує на перехід. До цього віку в людини повинне бути накопичене матеріальне благо, досвід, вона повинна стати мудрішою і тепер її завдання — передати все те, чого вона навчилася дітям, онукам. Подібний перехід на новий щабель може спричинити якісь зміни.

Що стосується подарунків на сороковини, то дарувати їх можна. Якщо ж іменинник дуже забобонний, можна зробити це на наступний день. Насправді заборон на вручення презентів на сорокаріччя не існує, так що це нічим не підтверджений міф.

За прикметами, чоловікам на таке торжество краще не влаштовувати гучне застілля. Нехай присутні будуть тільки близькі люди. Пояснюється це тим, що чоловіки в цей час сприйнятливі до негативного впливу. Серед галасливого натовпу друзів і колег можливо хтось позаздрить, мимоволі зурочить.

Не забувайте думку церкви — забобони збивають людину зі шляху і ніякого негативу з цифрою 40 не пов’язано.

Чоловікові на сорокаріччя

Як правило, вибираючи подарунок чоловікові, колезі, начальнику, виходять з хобі. Якщо це якийсь вид спорту, колекціонування речей, можна сміливо купувати те, чого йому бракує. Застереження стосується хіба що до старовинних речей, наприклад, годинник, з яким пов’язані негативні забобони. Щоб нейтралізувати негативну дію прикмети, запропонуйте викупити цей подарунок.

Чоловікам можна дарувати набори постільної білизни, халати, піжами, абонементи на відвідування спортклубів.

Побалуйте чоловіка стильними золотими запонками, можете подарувати нову модель якогось гаджета, який йому подобається (з ними негативних прикмет не пов’язано). Утримайтеся від шкарпеток, капців, рушників та посуду в подарунок.

Вдалі презенти жінці

Якщо ви стоїте перед вибором, що подарувати жінці, ознайомтеся зі списком речей, які не можна дарувати представницям прекрасної статі, які притягують невдачу. Серед них рушники, капці, деякі квіти та прикраси.

Якщо ви вирішили піднести щось цікаве для дружини, колеги, начальниці, то можете зупинити свій вибір на красивому дорогому посуді. Відмінним подарунком стане офісний набір для столу, але тільки від настільних годинників, які нерідко вбудовані в офісні подарункові набори, краще відмовитися.

Оригінальні картини, світильники, статуетки будуть прекрасним подарунком. Але жінкам не заведено дарувати скульптурки і зображення птахів і тварин.

Ніколи не будуть зайвими ювелірні прикраси або ексклюзивна біжутерія, дорогоцінні камені. Якщо ви не впевнені, які підійдуть, можете підібрати по даті народження і за знаком Зодіаку.

Подарунки родичам

Що вибрати мамі, татові

Якщо подарунок підноситься батькам, зупиніть вибір на тих, які можна зробити своїми руками. Такі дари несуть позитивну енергетику і не особливо забобонним батькам можна подарувати ексклюзивне мило, вишиту постільну білизну, набір серветок.

Негативні повір’я не поширюються на нові телефони, комп’ютери, речі для відпочинку на природі, рибальства.

Завжди хорошим подарунком буде техніка, яка стане в нагоді в будинку, путівки та абонементні талони. Всі ці приємні сюрпризи ніяким чином не пов’язані з негативними прикметами.

На день народження сестрі чи брату

Відмінним подарунком буде постільна білизна, подушки, ковдри, махрові халати та пледи, а от щодо капцей, то краще уточнити у самого іменинника, чи хоче він їх. За деякими повір’ями це невідповідний презент.

Екзотичні квіти в горщиках, набори улюбленої косметики, кухонне приладдя, навіть музичні інструменти — все це стане прекрасним подарунком для сестер і братів.

Подарунок другу на 40 років

Звичайно ж, якщо вибираєте подарунок для товариша, звернути увагу потрібно на його хобі і особисті побажання, а також знати, забобонний він чи ні. Погодьтеся, одна і та ж людина може бути впевнена, що подароване дзеркало принесе їй невдачу, а ось годинник, який бояться отримати в подарунок більшість ваших знайомих, для неї здається абсолютно прийнятним сюрпризом.

Тому, перш за все уточніть, що хотів сам іменинник і які подарунки він точно не захоче приймати.

Читайте також: Я залишила в кімнаті склянку з сіллю, оцтом і водою. Наступного дня не повірила своїм очам

Що дарувати не варто

Якщо узагальнити всі прикмети щодо подарунків на сороковини, то небажано дарувати: будь-який годинник, гострі предмети, гаманці без грошей, носові хустки, речі з перлів, дзеркала, краватки, спиртні напої, речі з порцеляни.

Всі ці предмети по своєму притягують негатив, негативно позначаються на людині і її житті. Звичайно, якщо ваш приятель, член сім’ї абсолютно не забобонна людина, то проблеми з вибором подарунка навряд чи будуть.

Як бачите, з багатьма речами пов’язані різні прикмети і якщо враховувати їх всі, вибрати відповідний подарунок буде непросто. Тому, можливо, краще одразу запитати в іменинника, що він хоче і піднести йому саме цю річ.

You cannot copy content of this page