Подяка – це єдиний універсальний ключ, здатний відімкнути Двері, замкнені від Вас на важкий засув. Дякуйте і ваше життя зміниться вже за кілька днів

Чи згодні Ви з тим, що Подяка – це єдиний універсальний ключ, здатний відімкнути Двері, замкнені від Вас на важкий засув, ім’я якому – Звична Картина Світу? Якщо Ваша відповідь «так», то читаємо далі.

Звична Картина Світу це, власне, світ після гріхопадіння, це той шар, в якому ми поливаємо землю потім, щоб добувати хліб свій і народжуємо дітей в муках. Звична Картина Світу – це світ без чудес, світ страждання, яке не облагороджує, а лише озлоблює серця. І все-таки вихід з цього стану, стану Глибокого Вигнання, є, і не тільки – вперед ногами. Джерело

Для цього потрібно навчитися відчувати Подяку. Є дуже простий спосіб, він заснований на прийнятті-проживанні трьох відчуттів або, якщо хочете, мислеформ. Ось вони:

  • Ви усвідомлюєте, що існує Єдина Розумна Матерія, з якої відбулося Все.
  • Ви вірите, що ця матерія дає Вам те, що Ви бажаєте.
  • Ви пов’язуєте себе з нею почуттям глибокої і проникливою подяки.

Перший етап

Найперше, що ми робимо, коли починаємо працювати з законом тяжіння – це складаємо список того, що у нас вже є і за що ми можемо бути по-справжньому, від душі вдячні.

Другий етап

Ми щиро дякуємо і відразу ж відчуваємо себе ВЖЕ досить багатими. А багатство тягнеться до багатства …

Третій етап

Нарешті таки наші очі широко відкриваються, і ми починаємо бачити те, чого не помічали раніше – який прекрасний цей світ! Ну а в прекрасному світі нас може очікувати тільки прекрасне життя. Так починає матеріалізуватися Новий Шар Всесвіту.

Подяка виводить наше буденне зле мислення на ті шляхи, по яких ходять щасливі люди. Чому говорять, що «дурням – щастить»? Тому що дурнів вчили-вчили, як бути невдячними і в усьому шукати підступ, а вони так і не навчилися. Зате зберегли в цілості й недоторканності єдино вірний тваринний інстинкт – бути вдячними буттю просто так, за законом природи.

У соняшнику, який тягнеться назустріч сонцю і кланяється йому своєю жовтою головою не виникне думки відвернутися від сонця, через поганий настрій. Птах ніколи не проспить свій ранковий гімн, яким він зустрічає світанок.

Людина має тисячу різних способів відчувати і демонструвати свою вдячність, але рідко користується хоча б одним з них.

Ось що пише про це автор книги «Як стати багатим» Уоллес Уотлз:

«У той момент, коли Ви дозволяєте своєму розуму зафіксувати стан НЕВДОВОЛЕННЯ, ви починаєте стрімко втрачати грунт. Ви фокусируете увагу на звичайному, простому, бідному, жалюгідному і посередньому – і ваш розум приймає форму всього цього. Потім ви передаєте ці уявні образи Всесвіту – і тоді звичайне, просте, бідне, жалюгідне і посереднє приходить і у Ваше життя ».

Дозвольте своєму розуму затриматися на гіршому – і Ви самі станете цим Найгіршим, і оточіть себе Найгіршим.

Дозвольте своєму розуму затриматися на кращому – і Ви самі станете цим Кращим, і оточіть себе Кращим.

Читайте також: 13 вересня – покладення пояса Пресвятої Богородиці, коли молять Богоматір про допомогу у найважчих ситуаціях

Так дозвольте ж своєму розуму затриматися на кращому. Для цього виховати в собі ВДЯЧНИЙ РОЗУМ, адже тільки вдячний розум всюди шукає, бачить і притягує Найкраще, що є в цьому світі.

Дерева вмиpають,
Коли перестають розрізняти
Пори року
І відгукуватися на їх прихід
Розкотистою луною.

Вода вмиpає,
Коли забуває одного разу,
В якому напрямку текти,
І втрачає здатність
Вгамовувати нестерпну спрагу.

Земля вмиpає,
Коли, виснажена,
раптово перестає
Наpоджувати повсякденний хліб
І бути колискою пісень.

Людина гuне,
Коли позбавляється дару
Дивуватися всьому живому
І дивитися на світ
Із вдячністю.

Олена Назаренко