Подякуйте тим, хто виручив вас: Гороскоп на 5 грудня. Для Раків вдалий день, Близнюки будьте обережні цілий день

Овен

Вдасться досягти великих успіхів, якщо розраховувати на власні сили і не чекати на допомогу з боку. Обіцянки, які дають вам оточуючі цього дня, навряд чи будуть виконані. Майте це на увазі, коли будете розмірковувати про майбутнє. Небажано робити великі покупки.

Телець

Для досягнення поставленої мети потрібно докласти зусиль, і результат багато в чому залежить від того, чи будете ви досить наполегливі. Знайдіть, за що похвалити себе – будь-які перемоги заслуговують на увагу і заохочення. У деяких представників знаку буде можливість впоратися зі своїми комплексами та слабкостями.

Близнюки

Будьте дуже обережні цілісінький день, не піддавайтеся на провокації, ретельно обмірковуйте кожен крок. Обмежте контакти: у цей день варто мати справу лише з тими людьми, які вже неодноразово довели вам свою відданість. Небажано приймати рішення щодо фінансів та цінного майна.

Рак

Вдалий день, пов’язаний з перспективами, цікавими проектами, вигідними інвестиціями. Вам вдається мислити масштабно, ставити глобальні цілі і будувати далекосяжні плани. Думати про майбутнє, обговорювати його з однодумцями, надзвичайно цікаво та приємно.

Лев

Не легкий день. Вплив несприятливих тенденцій сильнйи, доведеться зібратися з силами, щоб подолати всі перешкоди, що стоять на вашому шляху. Можуть виникати розбіжності з колегами. Слідкуйте за тим, щоб будь-які ваші висловлювання були дуже коректними.

Діва

За жодних обставин ви не втрачаєте оптимізму та впевненості у собі. Маючи заразливу життєрадісність, ви легко знаходите спільну мову з колегами та близькими друзями. Зростає авторитет представників знаку, вашої думки прислухаються навіть досвідчені люди.

Терези

Уникайте недомовленості та неоднозначності у особистих відносинах – повна ясність необхідна всім, і вам насамперед. Не варто розраховувати на успіх, досягнуті в цей день результати будуть прямо пропорційні докладеним зусиллям. Розраховувати на своєчасне отримання допомоги у цей день не доводиться, оскільки оточуючі надто зайняті власними справами та не хочуть займатися вашими.

Скорпіон

Важко дотримуватися раніше складеного плану, адже події розвиваються зовсім не так, як ви очікували. Але це не біда, оскільки ви із задоволенням імпровізуєте. Виникаючі проблеми не ставлять вас у глухий кут, ви знаєте, як слід діяти, та й допомога приходить вчасно, причому звідти, звідки її не чекали. Не забудьте подякувати людині, яка виручила вас, інакше образ не уникнути.

Стрілець

Довіряйте своїй інтуїції: сьогодні вона буде найкращим порадником. Плани на майбутнє будуйте з обережністю, по можливості уникаючи цілей, досягнення яких вимагатиме серйозних зусиль. У питаннях, які для вас є другорядними, краще задовольнятися малим.

Козеріг

День не з найкращих. Вас багато дратує і мало що тішить. Є й хороша новина – ви здатні вплинути на власний настрій, змінити його на більш позитивний. Навколишні наполегливо намагаються вас розвеселити, намагайтеся реагувати на їхні спроби хоча б ввічливою радістю, а не відвертим роздратуванням. Якщо у цей день ви дозволите собі різкі висловлювання, то пізніше за них пошкодуєте.

Водолій

Нічого особливого не відбувається, але вас це не засмучує. Цілком зрозуміло, що до виконання ваших бажань залишилося зовсім небагато часу, можна і почекати. Імовірні цікаві відкриття, перспективні зустрічі. Особиста чарівність допомагає вам знаходити нових друзів.

Риби

Не робіть нічого, поки не визначитеся зі своїми цілями та пріоритетами. Ви занадто багато уваги приділяєте дрібницям і занадто мало замислюєтеся про те, що справді важливо. Велика можливість зайнятися чимось абсолютно новим, незвіданим, але зірки нагадують, що спочатку потрібно довести до кінця всі раніше розпочаті справи.