fbpx

Подзвонила в його квартиру, довго ніхто не відкривав. Нарешті двері відчинилися. На порозі стояв пошарпаний Діма, а за його спиною була одна з наших однокурсниць в не зовсім пристойному образі. Думаю, зайве говорити, що весілля скасували

Моя подруга Оля зі шкільної лави дружила з юнаком на ім’я Дмитро. Стосунки у них розвивалися і все йшло до весілля, але якось Оля вирішила зробити Дімі подарунок.

Вона пішла з останніх двох пар, купила суші і все для цього необхідне і вирішила провідати свого кавалера.

Подзвонила в його квартиру, довго ніхто не відкривав. Нарешті двері відчинилися. На порозі стояв пошарпаний Діма, а за його спиною була одна з наших однокурсниць в не зовсім пристойному образі.

Цей випадок просто ошелешив Ольгу. Вона пішла від Діми і впала в дикою депресію. Хлопець намагався якось виправдатися, але дівчина не давала йому шансів. Пара повністю розійшлася …

Роки йшли, а пам’ять про Діму не зникала. Оля марила тим хлопцем, від якого відмовилася. Діма ж тим часом одружився. Життя у нього протікало в сімейному стилі. Пара хотіла дітей, але на жаль, у них цього не виходило.

Оля була самотня. В один момент вона зустріла чоловіка в поважному віці. Його звали Артур. Він дуже нагадував Олі за своєю поведінкою Діму.

З Артуром Оля зустрічалася майже рік, але весілля так і не зіграли. Артур сильно захворів і згодом сам запропонував їй розійтися.

У Дмитра сімейні стосунки також дали тріщину. Дружина хлопця сходила на дівич-вечір до однієї зі своїх подруг, результатом чого стала її зрада. В результаті, сім’я розпалася. Діма сам подав на розлучення.

Далі хлопець жив один і нікого не шукав. Це тривало до того моменту, поки Діма і Оля несподівано не зустрілися. Це сталося абсолютно випадково.

Обоє опинилися в театрі. В антракті вони і перетнулися. Пара зовні помітно подорослішала, але це не завадило спалахнути почуттям з новою силою.

Вони поспілкувались і розповіли одне одному про життя і свої проблеми,  одразу зрозуміли, що в їхній долі вони самі є головними героями. Протягом півроку пара одружилася.

Через рік у них народилася дочка, яку вони люблять найбільше в цьому світі.

До цього дня я нерідко заходжу до своєї подруги і бачу наскільки міцна їхня сім’я. Часом потрібно багато чого пережити, щоб зрозуміти, хто насправді та людина, з якою ти будеш разом все життя!

You cannot copy content of this page