fbpx

Помилка усіх жінок зрілого віку

– Якщо ти продовжиш в такому дусі – сказав мені одного разу колега, заставши меня з булочкою, – то років через п’ять тебе взагалі ніхто хотіти не буде!

Я, мабуть, повинна була від таких слів злякатися і терміново включити режим подвигу. Зрозуміти свою відповідальність за чоловіків, так би мовити.

Часто для нас «стежити за собою» чомусь означає «відповідати сeксyaльним бажанням чоловіків». Такий підхід жінок дуже виснажує. Вимотує настільки, що вони починають бунтувати.

Ось ви самі подумайте. Виходить, що я повинна відмовитися від соковитого стейка, від келиха червоного вина ввечері, відняти час у чоловіка і дітей, у свого відпочинку … І цеq відібранbq час я повинна витратити на якісь дурні рухи тіла в спортзалі, після яких чужий абсолютно байдужий мені мужик раптом відчує свою напівробочу п…? Якого біса?

Ясна річ, що в голові у нашій жінки, вихованої на таких сумнівних ідеалах, дуже скоро зріє бунт. Вона або продовжує день за днем ​​здійснювати подвиг, і пушап стає дедалі потужнішими, а шар тональника товщим, яким вона просто забиває на чоловіків болт. Звідси всі рухи бодіпозітівщіц. Вони молодці, вони вже на сходинку вище стурбованих своєю привабливістю пані.

Тому що реально легше і дешевше з’їздити відпочити в Єгипет, або там в Башкирію, ніж намагатися розхитати млявий московський болт. Жінка розуміє, що це більш короткий шлях до досягнення мети, ніж 40 годин в тиждень і три пластичних операції, одна з яких з імплантами.

Додамо до цього те, що наша жінка не сидить на попі рівно, виглядаючи червоні вітрила, а нарівні з чоловіками кряче на собі тяготи життя. І від цих тягот років до 35-ти плечі її починають хворіти, сьомий хребець покривається жировими і фіброзними наростами, і на все це нанизуються, як на рожен, нові і нові проблеми зі здоров’ям.

Здавалося б ось тут саме час піти в зал, в басейн, на пілатес і на масаж. Але наша сувора жінка не знає таких слів. Не про власне здоров’я. Вона вже достатньо доросла, щоб просто послати колегу з булочкою, але недостатньо доросла, щоб доглядати за собою.

Наша жінка взагалі схильна доглядати за всіма – за чоловіком, за дітьми, за онуками – тільки не за собою. Своє здоров’я зберігати вона не любить і не вміє, а стежити за собою для неї означає 10-ти сантиметрову шпильку, пушап і шар туші на віях.

Тим часом абсолютно все псується і стає непридатним, якщо їм вчасно не зайнятися. Ось і ходять наші прекрасні і жертовні жінки з остеохондрозом, небезпечною для внутрішніх органів вагою та іншими віковими принадами. І не знають, навіть не підозрюють, що з ними можна щось зробити. Як я візьму час, звідки? Без мене всі пропадуть, помруть, що не розігріють щі!

Але красивою то бути хочеться. Тому замість турботи про здоров’я пані сидять вдорогущім пушап, намазав морду кремом за 25 тисяч і чекають щастя. А деякі і зовсім здалися, набридло стрибати навколо слабкого чоловічого.

Добре, якщо настає день, коли ти розумієш – так не треба … Стежити за собою – це щось принципово інше, ніж пушап. Це щось, що ти робиш саме для себе …

Автор – Морена Морана

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні…

You cannot copy content of this page