fbpx
Гороскоп

Понеділок – день особливий: гороскоп на 10 червня

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам заздалегідь окреслити межі, наприклад, уточнити терміни і фронт робіт, послуг. Інакше клопоту не зменшиться, а якість впаде, може постраждати побут, самопочуття, звичний порядок. Бажано дотримуватися інструкцій, графіка, професійного боргу, експлуатаційних та інших стандартів. Не завадить контроль за поведінкою підопічних, діями асистентів і найманих робітників.

Телець

Сьогодні затребувана природна практичність Тельців. Захопленість деталями, яку провокує ця доба, багато Тельців компенсують вірністю плану і здоровому глузду. Добре займатися в цей день прикладною творчістю, ручною роботою, кулінарними та технічними тонкощами, бізнесом у сфері торгівлі і корисних послуг. Може знайти застосування ваш досвід наставника, адміністратора, садівника, цілителя.

Близнюки

Близнюкам доведеться провести ще один день в турботах. Може збільшитися фронт домашніх, виробничих або службових робіт, зрости відповідальність, знадобитися панорамний погляд. Не виключене зіткнення світоглядів, авторитетів, особистих амбіцій у межах сім’ї або колективу. Одна з задач дня — пошук балансу між протилежностями, наприклад, розширенням території і контролем за нею.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять не допускати в своїх справах хаосу. Надлишок вражень може вести до плутанини і помилкових надій. Варто систематизувати інформацію, упорядкувати зв’язки, прояснити підсумок робіт, переговорів, відрядження, візиту, навчання. Перш за все, в цьому потребують технічні, наукові, бюрократичні та медичні дані, карти, звіти, довідки, інструкції, протоколи, керівництва.

Лев

Левам зірки радять упорядкувати бюджет, навести порядок в поточних справах, у паперах і речах. Така інспекція допоможе вам залишатися в рамках реальності і не захоплюватися фантазіями. Наприклад, не витрачати у своїх мріях ще не зароблені вами кошти. Витрати в одних сферах буде необхідно компенсувати економією в інших. Небажано планувати на цей день важливі починання, зустрічі та поїздки.

Діва

Сьогодні Дівам знадобляться такі якості, як організованість, стриманість, почуття відповідальності і самодисципліна, професійний або батьківський борг. Саме вони стануть противагою зловживанням і надмірностям, до яких вас не раз можуть підштовхнути обставини або звички. Не на вашу користь сьогодні сентиментальність, амбіційність, зарозумілість, лінощі, ідеалізм, схильність до фантазій.

Терези

Сьогодні Терезам невигідно прагнути на перший план. У цей день ви вразливі, можете не мати потрібної енергією для виконання завдання і бути витіснені більш впливовими людьми. Бажано уникати перевантажень і публічності, використовувати обхідні шляхи досягнення мети і закриті канали зв’язку. Варто подумати, перш ніж надавати комусь допомогу або поступку, особливо, ціною свого авторитету чи здоров’я.

Скорпіон

День допоможе Скорпіонам скорегувати плани на майбутнє. При цьому виграють активні товариські Скорпіони, які живуть за принципом «під лежачий камінь вода не тече». Чим наполегливіше ви працюєте і ширше дивитеся на світ, тим більше матеріалу для висновків. Стане в нагоді результат поїздки, навчання, дослідження, підтримка друзів, досвід звернення до сервісу та установи. Можуть з’явитись додаткові витрати.

Стрілець

Сьогодні в центрі уваги Стрільців стратегічні питання. Якщо ви зациклилися на деталях, вам буде нелегко побачити загальну картину і оцінити перспективу. Не виключено, що ваша точка зору виявиться суб’єктивною і в чомусь спотвореною, ви будете не готові прийняти правду, віддасте перевагу ігнорувати загрозу і перебувати в ілюзіях. У цьому випадку, кращим рішенням стане звернення до незалежного експерта.

Козеріг

Сьогодні Козерогів виручить реалізм, скепсис, здатність оцінювати і систематизувати. Досвід, обережність, далекоглядність, самодисципліна не дадуть перейти межу розумного. І все ж у багатьох Козерогів знайдеться слабке місце, зачепивши яке, вони ризикують втратити об’єктивність, піддатися ілюзіям і вірити в диво. Можливо, це буде таємна надія, повага до окремої людини, явища чи культури.

Читайте також: Тиждень буде вкрай мінливим і непередбачуваним: гороскоп з 10 по 16 червня

Водолій

Сьогодні Водоліям корисно довести до кінця неприємну роботу, а потім на основі отриманого досвіду зробити об’єктивні висновки. Завдяки їм, ви почнете краще розбиратися в деяких справах, матеріалах, закономірності, технологічних процесах або людських мотивах. Можливо, саме вони допоможуть вам утриматися на межі, що відділяє правду від ілюзій, наприклад, відрізнити сліпу віру від наукового підходу.

Риби

В цей день Риби ризикують прийняти бажане за дійсне. Причиною ілюзій можуть стати фантазії і завищені запити. Не варто звинувачувати оточуючих: можливо, ви самі провокуєте їх на маніпулювання вашими слабкостями. «Рятувальним колом» у хвилину самообману стане далекоглядний план, професіоналізм, досвід чи здоровий глузд. Краще мати справу з надійними людьми і організаціями, що дають гарантії.

You cannot copy content of this page