fbpx
Життя

Порада подруги допомогла зберегти шлюб. Нічого не буває вічного. Років зо два тому жінка помітила холод з боку чоловіка

Порада подруги допомогла врятувати шлюб

Асі 37 років, чоловікові її  Ігорю – 32. Коли вона познайомилася з ним, то вже мала дочку від першого шлюбу.

З першим чоловіком жінка жила не довго. Втомившись від постійних зрад і брехні, розлучилася і вирішила, що дочку буду ростити сама.

Але згодом усе забулося, і Ася зустріла Ігоря. Вони жили добре. Ася була першою жінкою. Через 2 роки у них з’явився чудовий синочок.

Але нічого не буває вічного. Років зо два тому жінка помітила холод з боку чоловіка. Він раптом почав віддалятися від них. Пізно приходив із роботи, завжди був чимось зайнятий.

Жінка періодично питала, в чому річ. Але він нічого не казав. Ася вважала, що проблеми на роботі.

І одного дня таки допиталася. Він сказав, що більше не любить її. І що закоханий платонічно в якусь жінку з роботи, вона молодша за нього на 2 роки. Далі він зі мною не житиме, і хоче розлучення.

Ася з чоловіком жили у власному будинку у селі, який чоловік сам і збудував. Жінка думала, що вони так житимуть завжди.

Але оскільки Асі нікуди було йти, то вона ще залишилась пожити ще в цьому будинку деякий час. Поки не знайде собі іншого житла.

Перший час, вона весь час плакала побачивши його, думала, що він зглянеться. Ходила по тих, що передбачають майбутнє, по психологам. Але найслушнішу пораду мені дала подруга. Вона сказала, що насамперед треба перестати себе жаліти. Потрібно поважати себе. Казала, що у них із чоловіком була подібна ситуація. Так ось вона сказала, що треба кардинально змінитись.

Ще подруга сказала Асі, що чоловік за майже 10 років шлюбу вивчив усі звички, усі манери, тому я й стала йому не цікавою, і що, можливо, він мене ще любить, просто десь підсвідомо. Адже якби я була для нього чужою людиною, він би мене одразу вигнав із дому. А так лишив, пожалів.

Так ось жінка перестала весь час плакати. Почала стежити за собою. Перестала, ходити вдома у будь-чому. І найголовніше взагалі перестала звертати увагу на чоловіка.

Стала ходити на всі свята та заходи, які раніше пропускала. Коротше жила так, ніби їй не 37, а 18 років. І коли чоловік знову порушував тему розлучення, вона  холодно з ним обговорювала, що забере собі, а що залишиться йому.

Показово шукала квартиру. Почала запрошувати знайомих чоловіків у гості. Спочатку він висував претензії, що в нас чужі чоловіки в будинку. Але Ася сказала, що я не проти, щоб він запросив свою кохану до нас у гості.

І на диво, він її таки запросив. Вони всі утрьох культурно провели вечір. Після чого Ігор  пішов проводжати, але повернувся дуже швидко.

Наступного ранку став нав’язуватися зі спілкуванням. Але жінка не втрачала байдужості. Він уже не затримувався на роботі. Вдома завжди намагався показати, що він посідає не останнє місце.

Намагався завжди включитись у Асині з сином розмови. А якось прийшовши з роботи раніше, підійшов до неї і простяг нове золоте колечко — вибачився.

Обзивав себе всякими поганими словами. Сказав, що якщо вона тільки залишиться, буде на руках її носити.

Ася ще трохи позлилася на нього, але потім вибачила.

Ось така життєва історія, після якої шлюб увійшов в інше русло.

Прочитавши історію, сподіваємся можливо в когось з вас таким чином теж збережеться сім’я.

You cannot copy content of this page