Поради на тиждень з 24 жовтня по 31 жовтня для всіх знаків: Терези, ви заслужили відпочинок і подарунок для себе

Поради на тиждень з 26 жовтня по 31 жовтня для всіх знаків

ОВЕН (21.03 – 20.04)

На цьому тижні важливо не допускати емоційних перевантажень. Постарайтеся більше бувати на природі або влаштовувати собі інші варіанти відпочинку. Привести в порядок себе допоможе масаж і трав’яний чай. За можливості відвідайте басейн.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вихід зі складних ситуацій в особистій або професійній сфері на тижні зможуть підказати друзі. Вони бачать факти без емоцій, тому краще, ніж ти, можуть оцінити те, що відбувається об’єктивно. Не соромся звертатися до близьких за допомогою і підтримкою.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Незважаючи на активність в особистому та діловому житті, не забудьте приділити увагу собі. Відвідайте тренажерний зал або перукарню – це зарядить енергією для нових звершень.

РАК (23.06 – 23.07)

В найближчі дні тобі знадобиться вміння відстоювати свої кордони. Не бійся говорити «ні» всьому, що тебе не влаштовує, як нав’язливим залицяльникам, так і колегам, які намагаються скористатися твоєю дружелюбністю.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Якщо тягу до екстриму в особистому житті не вгамувати, перенаправте енергію в інше русло. Наприклад, сходіть з коханою людиною в кіно на фільм кохання або фентезі. Це полоскоче тебе, а особисте життя не зміниться.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Очистіть голову від великої кількості інформації. Цьому допоможе спорт або активний відпочинок. Вирушайте на велоперегони або на будь-які інші спортивні змагання – після такого відпочинку ти відчуєш прилив сил для нових перемог.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У вихідні побалуйте себе новою покупкою, походом в кафе, ресторан або кіно. Ви відмінно пвідпрацювали минулий тиждень, а значить, заслужили відпочинок і подарунок для себе.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Заздалегідь заплануйте відпочинок на наступний місяць і відкладіть на нього гроші. Навіть коротка поїздка на 3-4 дні допоможе Вам відновити сили після не простого періоду у вашому житті.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Хорошим партнером для реалізації проектів стане людина, здатна пропонувати нестандартні рішення звичайних задач. Ним може стати один, народжений під знаком Водолія.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Вам складно делегувати комусь свої обов’язки через думки, що ніхто не впорається із завданнями краще за вас. Але це помилка. Спробуйте передати частину справ більш вільним колегам, і ви помітите, що світ не зупинився.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Лінь – ознака того, що ви давно не відпочивали і організму потрібно відновити сили. У найближчі дні приділіть особливу увагу тому, щоб дотримуватися режиму, висипатися і правильно харчуватися – це стане гарантією гарного самопочуття.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Якщо ви давно хотіли поліпшити свій рівень іноземної мови, тиждень ідеально для цього підходить. Сміливо записуйтесь на курси – там тебе чекають не тільки корисні знання, а й цікаві знайомства.

Фото спеціально для osoblyva.com