fbpx

Поради жінок, які вийшли заміж у віці до 25 років

Шлюб – це величезне зобов’язання, яке ви берете на себе. Багатьох можна звинуватити в тому, що вони не розуміють всієї серйозності цих обітниць. А ті, хто виходить заміж в більш ранньому віці, часто викликають ще більше здивування. За даними досліджень, британці вважають за краще виходити заміж все пізніше, а пізній шлюб не сприймається як щось незвичайне, пише nv.ua

Сім жінок, що вийшли заміж у віці до 25 років, розповіли про те, як створювати свої відносини, і про речі, які вони хотіли б розповісти іншим жінкам.

Шлюб не повинен бути досконалим, щоб бути правильним

44-річна Трейсі Вуд вийшла заміж за свого чоловіка Майкла два десятиліття тому, коли їм було по 24 (їхні стосунки почалися в 16). Зараз вони виховують сина, і хочуть, щоб інші пари знали, що досконалість у відносинах – це фантазія.«Він не ідеальний, але і не повинен бути таким. Це шлюб, але вам теж потрібен ваш власний простір, – каже вона. – Ми пройшли через хвороби, бiдність, лікування бeзпліддя, безpобіття, дeпресію, псuхічний розлад і так багато речей, які могли б легко розділити нас, але ми продовжуємо бути разом».

Інші люди не завжди знають, що краще для вас

Ребекка Фішер та її чоловік Джонні зустрічалися два роки і мали 11-місячну доньку Ельзу, коли вирішили одружитися в свої 20 років. Ребекка згадує, що була така щаслива, коли вони це зробили.«Деякі люди сказали б, що 20 – це занадто рано, щоб одружитися, але для нас це був прекрасний час… Моя порада: робіть, що хочете. Це ваше весілля. Не дозволяйте людям вказувати вам», – каже Ребекка.

Заміжжя не альтернатива кар’єрі

Тамара Фабер, 25 років, вийшла заміж за свого чоловіка Аарона, коли їй було 22 роки, після трьох років зустрічань. Їхні стосунки проходили на великій відстані (між Бірмінгемом і Лондоном), і вони заручилися, щоб висловити зобов’язання один перед одним.Тамара каже, що деякі друзі відкинули її вибір, тому що хотіли зосередитися на побудові кар’єри: «Я просто сказала, що заміжжя і діти не те ж саме, і ви можете працювати далі над своєю кар’єрою. Допомога і підтримка Аарона безумовно гарні для моєї кар’єри».

Читайте також: Молода, симпатична… Познайомлюсь?

Ви будете змінюватися з часом, але можете рости разом

27-річна Луїза Сміт вийшла заміж у віці 19 років, через шість місяців після знайомства з майбутнім чоловіком. Озираючись назад, вона вважає, що люди, які виходять заміж у молодому віці, ймовірно, змінюються більше, ніж ті, хто одружується пізніше. Але для неї це не обов’язково означає, що ви розлучитеся.

«Я відчуваю, що я була зовсім іншою людиною, коли ми зустрічалися, але наші відносини виросли, як і я. Не змінюючи динаміку в наших відносинах, мій розвиток як особистості додав нові елементи в наш шлюб», – говорить вона.

Молодість приносить веселощі в шлюб (і це може тривати)

Багато людей критикують молодих людей, які беруть шлюб за те, що вони наївні й не мають повного спектра досвіду, доступного дорослим людям. 29-річна Люсі Беллінгем, що вийшла заміж дев’ять років тому, вважає, що молодість привносить свої унікальні якості в шлюб.

«Я думаю, що дивовижний аспект одруження в молодому віці полягає в тому, що ви ніколи не втрачаєте це почуття веселощів. Ми дозріли разом і перетворилися на пару. Я думаю, що люди припускають, що, коли ви молоді, ви розлучитеся, але ми побачили зворотне», – сказала Люсі.

Шлюб не просто забава та гра

40-річна жінка з Клівленда (Огайо), яка побажала залишитися анонімною, вперше вийшла заміж за свого чоловіка Тімоті, коли їй було 23 (він зробив пропозицію після п’яти місяців відносин). Потім пара розлучилася в 2012 році, але тепер знову відновила стосунки.

Вона вважає, що в молодості вони по суті «грали в дім» замість того, щоб жити по-справжньому: «Шлюб вимагає певної зрілості. У нашому випадку у нас цього не було. Ми як і раніше знаходили інших привабливих людей. Ми виявили, що хочемо мати окреме соціальне життя і не змішувати його».

«Люди припускають, що ви можете разом продовжувати пригоди. Але в більшості випадків ні. Дорослі втручаються: потрібно працювати, сплачувати рахунки, відвідувати сім’ю… Ми все ще були закохані, але у нас не було відповідних інструментів для вирішення наших проблем. Ми були недостатньо зрілі, щоб визнати, коли були неправі», – додала вона.

Важливо довіряти своєму інстинкту, незалежно від віку

29-річна Бекі Креггс вийшла заміж за свого чоловіка Річарда, коли їй було 25 років, а він був на вісім років старший за неї.

«Може скластися враження, що ви дуже молоді, щоб вирішити, чи хочете ви провести залишок свого життя з кимось, але коли ви знаєте це, то знаєте напевно», – говорить Беккі.

You cannot copy content of this page