Пощастить у коханні і зваляться гроші: астрологи назвали головних щасливчиків липня

Телець

Для Тельців настає дуже сприятливий час, але тільки в любовній сфері. Це буде ідеальний місяць для любові, романтики, флірту, спілкування з близькими. Варто спробувати знайти другу половинку або попросити вибачення у коханої людини за недавні образи і негаразди.

Це чарівний час спілкування і взаємодопомоги. Що стосується грошей і роботи, то тут не все так райдужно. Щоб стабілізувати ситуацію, важливо в перших числах липня зробити прибирання. Приблизно 19-20 липня обстановка різко покращиться. Можна буде починати нові справи і здійснювати великі покупки.

Козеріг

Настав час змінювати своє життя найбільш кардинальним чином. Це стосується роботи, захоплень, а також місця проживання. Можна зробити перестановку меблів у будинку, зробити довгоочікуваний ремонт, генеральне прибирання, провести ревізію речей. Також астрологи зазначають, що місяць ідеальний для зміни іміджу. Можна змінити зачіску, обновити гардероб.

Те ж саме стосується і роботи. Якщо поточне місце роботи не влаштовує, зараз ідеальний час, щоб знайти щось нове. Головне — зважити всі за і проти, не поспішати з вибором. Внутрішній настрій дуже важливий в липні, адже сумніви породжують проблеми.

Стрілець

У Стрільців настає час, коли корисно покладатися на інтуїцію. Дуже важливо слухати голос серця в непростих ситуаціях. Головне, щоб емоційний стан Стрільців було стабільним, адже в нервових ситуаціях шосте почуття, буває, дає збій. Найвдалішим часом в липні буде період з 9 по 20 число. Зірки в цей час будуть найбільш творчими, тому астрологи не радять байдикувати в ці дні.

Потрібно намагатися втілювати мрії в реальність, здобувати нові навички, знайомитися з людьми. Любов і роботу краще роз’єднати. Побачення і романтика будуть корисними лише на вихідних.