fbpx

Постійно трималися за руку і лежала в обіймах на березі. Ані Лорак відпочила у Греції

Кліп був знятий на пісню “Божевільна”. Вперше композиція прозвучала на її новому шоу “Діва”, прем’єра якого відбулася в декількох країнах.

– Ми хочемо подарувати всім спекотне літо, гарний настрій, легкість і багато-багато любові. Насолоджуйтеся життям кожну мить, як це робили ми на зйомках “Божевільної”, – написала Ані Лорак у своєму Інстаграм.

Зйомки кліпу тривали протягом трьох днів на грецькому острові Крит. Режисер відеоролика Станіслав Морозов розповів про свої враження від роботи з співачкою.

– Ми орієнтувалися на те, щоб Кароліна була зовсім іншою. Я хотів показати живі спонтанні пригоди, а не синтетичний Барбі-ленд. Це гарна робота для неймовірно класного артиста. Мені було легко і комфортно працювати з Кароліною, – зізнається Станіслав.

Читайте також: “Ви – моя мама?” Жінка розридалася. Знайшла сина через 30 років

Як розповідала сама співачка, деякі моменти зі зйомок вона згадує з жaхом. Адже у машині, в якій перебувала Кароліна, відмовили гальма і її насилу вдалося зупинити.

За сюжетом кліпу співачка і герой кліпу збираються відвідати Віденський Бал, але запізнюються на літак. Тому вони відправляються побачити кращі пейзажі острова Крит, періодично міняючи свої наряди.

Багато шанувальників співачки оцінили те, як вона демонструвала любов з героєм кліпу. Адже в кліпі Кароліна з незнайомцем постійно трималися за руку і також лежали в обнімку на березі пляжу. Як зазначили шанувальники співачки в кліпі їм вдалося показати любовні відносини.

Фото

Джерело

You cannot copy content of this page