Постукав в одну з квартир. Відкрила красива брюнеточка в короткому домашньому халатику. Подумав вже Кирило, що йому перепаде в майбутньому щось більше, ніж просто сірники, але через хвилину обламався

Герой цієї історії кілька місяців тому вчинив досить примітивно з закінчились сірники – побіг до сусідки.

Спочатку Кирило соромився, навколо жили тільки дівчата і сімейні пари, не було самотніх хлопців, у яких можна було б стрельнути сірники або запальничку. Але йти в дощ в магазин не хотілося, і він все ж постукав в одну з квартир. Відкрила красива брюнеточка в короткому домашньому халатику. Подумав вже Кирило, що йому перепаде в майбутньому щось більше, ніж просто сірники, але через хвилину обламався. Джерело

цитую:

“Ця дівка – справжній вогонь! Зрозумів, що мені пощастило по-крупному, як раптом з кімнати виповзає малюк. Вона назвала його синочком. Я аж розгубився, забув, чого прийшов. Але потім схаменувся, прошу сірників, Алла (так звуть сусідку) була зайнята дитиною і відразу відповіла, щоб я сам їх взяв на кухні. Пояснила, де знайти: у верхній шафці за банкою з цукром.

Попросила, щоб двері потім зачинив, бо вона збирається годувати сина. Я зайшов на кухню. Все на місці. Взяв. Вийшов, але двері не зачинив. Швидко запалив конфорку. І повернув сірники сусідці на те саме місце, де вони і лежали.

Читайте також: Маленька Катруся допомагала мамі, в якої несподівано почалися пoлoги. І ось що вона потім сказала

Минає тиждень. Щедрі на сірники сусіди покликали посидіти і відпочити у вихідний день. Ми виnuли по келиху nuва з чоловіком Алли. Пішли на балкон куpити. А ось запальничок немає. Він став шукати по всій кухні сірники. А я йому: “он у тій шафці за банкою з цукром лежать”. Сусід кинув на мене лютий погляд. Обличчя почервоніло. Я думав, що зарядить мені по нахабній морді кулаком, але швидко все пояснив.”

Потім вони довго сміялись. І начебто чоловік навіть повірив, але з тих пір Алла сусідові двері, коли сама вдома, більше не відкриває.