fbpx
Життя

“Посваривши мене з братом, невістка лукаво тішилася”: Найрідніша людина мене знати не хоче

У мене є старший брат. Наших батьків рано не стало, він мене виростив і виховав. Він – єдина рідна мені людина, і він не хоче мене більше знати.

Зараз я вчуся в інституті, і навчання дається дуже нелегко, я не можу працювати – просто немає часу, мене утримував брат. Ось тільки вляпався він одружитися на жадібної жінці. До недавнього часу, я й не знала, що у брата вдома скандали через мене.

А тут вона зaвaгiтніла і вирішила, що тепер їй все можна. Вона заявилася до мене додому, і в ультимативній формі, зажадала щоб я перестала залазити в кишеню її сім’ї. На її думку, раз вона – дружина, то вона його сім’я, а я так собі.

Я їй відповіла, що одружуватися брат може щороку, а от сестри інший у нього ніколи не буде. І що гроші брата – це його справа, йому вирішувати на що витрачати.

Тоді ця актриса зробила вигляд, що їй погано, і зателефонувала брату. Брат підірвався з роботи і приїхав. Забираючи свою істеричку, він відчитав мене, а вона, з-за його спини, задоволено усміхалася.

Наступного разу з невісткою я зустрілася в фітнес-клубі. Вона, зігнувши брову, поцікавилася, звідки у мене гроші на його відвідування. Я відповіла, що абонемент купив мені брат. Вона аж позеленіла від злості, почувши мою відповідь. Ось так завжди. Варто братові зробити мені подарунок – її тут же всю перекошує, і вона починає нити до тих пір, поки не отримає що-небудь рівноцінне. І це при тому, що брат їй і так дарує подарунки.

Так вийшло, я дізналася що невістка зраджує брату і носить зовсім не його дитину. Дізналася я про це, коли до пoлoгів залишалося кілька тижнів. Звичайно, я повідомила про це братові. Він влаштував скандал дружині, під час якого вона почала наpoджувати. З дитиною, дякувати Богу, все добре.

Брат зробив експертизу, це його дитина. Він приїхав до мене додому, жбурнув мені в обличчя результати і сказав, що відтепер моє утримання – не його клопіт, і поїхав. Він не відповідає на дзвінки і не хоче мене більше знати.

Читайте також: “Скільки я у тебе випив молока? Два відра? Зараз поверну”: Через годину привіз матері п’ять ящиків «Яготинського» і пішов

Невістка не втрималася і подзвонила похвалитися, як вона все здорово придумала. Що вона домоглася свого – тепер мої “загребущі ручки не будуть лазити по її кишенях.”

Як вивести ошуканку на чисту воду? Адже коли вони тільки почали зустрічатися, вона знала, що він мене утримує. І її це влаштовувало. А зараз, через свою жадібність, вона позбавила мене єдиної рідної людини.

Джерело.

You cannot copy content of this page