fbpx

Потраплять у полон кохання: 3 знаки зодіаку поринуть із головою в романтику у другій половині лютого

Рак

Раки будуть приємно здивовані, як їм пощастить найближчим часом.

Усі їхні стосунки процвітатимуть, як дружні, так і любовні. Самотні Раки побачать, що знаходяться на абсолютно новому шляху до виконання мрії, їм відкриваються нові можливості та люди.

Проте слід остерігатися свого минулого, вже закритих зв’язків із людьми та колишніми коханими. Якщо дозволити минулому увійти у своє життя, це може призвести до небажаних скандалів. Минуле це троянда.

На нього приємно дивитися, але в нього є шипи – ви можете милуватися ним здалеку, але не можна схопити його без кровотечі.

Діва

Діви, нарешті, побачать просвіт у своїх проблемах із стосунками. Для них у другій половині лютого кохання написано на зірках. Та й увесь наступний рік буде щедрий на ліричні події, запалюючи знову вогонь у серці.

Процвітатимуть всі стосунки, як ділові, так і особисті — і найприємніше те, що вони призведуть до нових напрямків — подорожей. Або, якщо Діви ще не у стосунках, їх може зацікавити хтось, хто абсолютно виходить за рамки звичайного смаку або з іншої країни!

Велика можливість зустріти споріднену душу, якщо самотні, або зблизитися, переїхавши до коханої людини. Щасливі та міцні стосунки продовжаться досить довго.

Близькі і, в першу чергу, сім’я, безумовно, на першому місці будуть у увазі Дів, і вони зможуть вирішити безліч проблем, якщо будуть зосереджені на власних думках і планах, а не на чиїхось ще.

Стрільці

Стрільцям цей період часу також кричить про щось нове і хвилююче. Нові знайомства, зустрічі з родичами коханих, другої половини і навіть заручини — все це може різко обрушитися на них радісним клопотом.

Стрільці переконаються в тому, що можуть довіряти своєму партнеру зовсім все, і зустрінуть лише розуміння та підтримку. Вони будуть поглинені пристрастю, радістю, приємними зустрічами, новими цікавими людьми. Їхня особлива харизма визнається всіма навколо.

Стрільці гостро відчують, як їхнє серце охоплено вогнем. Він горітиме так яскраво, що дуже складно це приховати. Вони відчують цю ейфорію, коли вона розіллється по тілу, піднімуть очі до неба і зрозуміють, що ніколи не були такі щасливі.

Цей стан почне перетворювати життя, і для деяких Стрільців це стане одруження, очікування або поява на світ дитини або навіть романтична подорож, що хвилює.

Венера виходить із реакційної фази і входить у прямий рух. Тому будь-які ліричні та сентиментальні емоції, чи то проста закоханість, сімейний побут чи близька дружба, стануть значно яскравішими, займаючи перше місце в житті.

You cannot copy content of this page