Потрібно бути максимально обережними: названо найважчий день 2022 року для кожного знаку Зодіаку

2022 рік- є роком блакитного водяного Тигра та обіцяє багато хорошого і сприятливого. Але хоча б один день в році  кожному з них може принести певні труднощі та неприємності. У деяких знаків Зодіаку це буде дещо довший період, ніж один день. Але чим спокійніше і обережніше ви пройдете цей непростий час – тим менше негативних наслідків завдасте собі.

Астрологи назвали “несприятливі” дні для кожного з сузір’їв, коли слід виявити обережність.

Овен
7 жовтня Марс у знаку Близнюків почне знижуватися, тому реакція Овнів буде уповільненою. Є ймовірність виникнення проблем та непорозумінь.

Телець

Найгіршим днем у 2022-му для вас виявиться 15 травня. Цього дня місячне затемнення пройде під знаком Скорпіона, що сильно позначиться на Тельцях. Тож ви вирішите відмовитися від деяких зв’язків для подальшого свого руху і розвитку.

Близнюки

З серпня, коли Марс перейде до знаку Близнюків, і до 23 січня наступного року, народжених під цим сузір’ям очікують переживання. Події відбуватимуться з шаленою швидкістю, а часом – сповільнюватимуться.

Рак

Для вас найгіршим часом у 2022 році стане перший весняний місяць — березень. Астрологи попереджають: якщо представник цього знака Зодіаку в грудні вже стикався з проблемами у стосунках, то в березні саме вони ж знову і виникнуть.

Особливі загострення можуть статися 3 березня.

Лев

14 серпня Сатурн у Водолії знизиться, і Лев почуватиметься засмученим. Однак цей день може стати знаковим у проясненні деяких стосунків.

Діви

Для Дів сумним днем буде 5 травня. Саме тоді Меркурій перебуватиме в десятому домі кар’єри, а значить Діви стануть повільнішими і неймовірно важкими. Астрологи рекомендують задуматися цього дня про кар’єру і, можливо, переосмислити її.

Терези

9 вересня Меркурій перебуватиме у першому будинку особистості Терезів. З цієї причини конфлікти та непорозуміння влаштують гонитву на представників цього астрологічного символу.

Скорпіон

Вам протягом року доведеться зіткнутися не з одним місячним затемненням. Однак 8 листопада буде максимально складно.

Цього дня Скорпіонам відкриється щось важливе та значне і водночас незручне. Можливо доведеться змінити життєві пріоритети.

Стрілець

28 липня Юпітер в Овні знижуватиметься у п’ятому будинку самовираження та творчості Стрільця. Все сповільниться, що викличе роздратування представників цього знака Зодіаку, оскільки це буде не вчасно.

Козеріг

Позначте червоним 4 червня. Цього дня ви відчуєте себе повільними. Сатурн перебуватиме в другому домі фінансів і ресурсів.

А це означає, що Козороги зрозуміють, що цього дня просування – немає. Настане повне розчарування.

Водолій

4 лютого обіцяє Водоліям сильне засмучення, найімовірніше через проблеми у стосунках. Астрологи попереджають про неприємні розмови та гарячі суперечки.

Риби

Вас засмутить 28 липня. Саме з цього дня Юпітер перебуватиме в занепаді в другому домі грошей і фінансів під знаком Овна.

А вам потрібно буде цього дня зробити крок назад. Лише з 23 листопада можна буде знову почати діяти і рухатися вперед.