Поціловані долею: знаки Зодіаку, які у 2022 році стануть найбільш успішними, щасливими та багатими. При цьому вони здатні зруйнувати своє життя своїми руками

Новий рік невблаганно наближається – час чудес і магії, як то кажуть. Однак саме казкове життя не настане, найчастіше потрібно зробити не один крок для досягнення цілей і виконання найпотаємніших бажань.

Відомий астролог Павло Глоба визначив три знаки з зодіакального кола і підкреслив, що вони стануть справжніми улюбленцями долі в 2022 році. Однак Водяний Тигр віддає перевагу тільки тим, хто зможе змістити пріоритети на бік успіху і гармонії.

Овен

Народжені під знаком Овна зможуть йти шляхом стабільності. Однак представникам вогняної стихії доведеться приборкати свій гарячий запал – імпульсивні рішення і хаос не підуть на користь Овнам. Якщо вдасться впоратися з буйним характером, у цих людей буде успішний рік у всіх сферах життя.

Рак

Раки можуть досягти дзен в наступному році Водяного Тигра. 2022 рік несподівано принесе гармонію в життя представників водної стихії, що дозволить спрямувати сили на реалізацію ідей. Проекти, які будуть запущені Раками в наступному році, повинні принести фінансовий успіх і дати заповітне задоволення від роботи.

Діва

Кар’єра може піти в гору в наступному році для Діви. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, зможуть налагодити грошові справи. Крім того, в 2022 році вони можуть всерйоз задуматися про покупку нерухомості, а деякі навіть створять сім’ю. Але є нюанс: без чіткого визначення пріоритетів ніяких змін на краще не відбудеться.