fbpx

Потужна формула щастя з 5 слів, що змінять життя

Ми всі чули про те, що думка матеріальна. Але далеко не всі здатні втілити свої бажання в життя. Чому так? Давайте розберемося!

Кожна думка – це вібрація. Але, думка – це проект, що не матеріалізується сам по собі. Потрібні рухи тіла в матеріальному світі. Думкою не розбагатієш!

До речі, слово «багатство» має корінь «Бог». І багато це, сподіваюся, розуміють. Гроші самі по собі – це ще не багатство, а можливість матеріальних благ.

Коли ми вимовляємо думку вголос – то ми вже думку з голови пропустили нижче по тілу, до горла. Таким чином, думка, вимовлена ​​вголос – набагато могутніше того, про що ми «просто подумали». Ось вам, будь ласка, ті ж молитви і мантри.

Але молитвами собі на нову машину заробиш? Малувато буде слів. Слова лише тоді мають силу, коли вони мають продовження в справах. Коли слово єдине зі справою. Базік ніхто не любить і не слухає. Їх слова не варті нічого. Пусті балачки, зазвичай, дратують. Прислухаються ж, до тих, хто говорить мало, але по справі і свою справу робить. Тримає слово. Не дарма старовинна приказка говорить: давши слово – тримайся!

Отже, прийшли до нехитрої схемки:

Думка → Слово → Справа → Думка → Слово → Справа

Мозок людини здатний до таких чудес, про які навіть фантасти не здогадуються. Те, наскільки «людина з вулиці» використовує свій мозок майже «0» (нуль), в порівнянні з тим, що можливо.

Читайте також: У Бога випадковостей не буває – всі зустрічі заплановані

Людина здатна налаштовуватися на будь-який стан (вібрації), але цю його здатність, на жаль набагато частіше застосовують для настрою на деструктив, страх, образу, провину, гнів. На що налаштувалися, то й отримали.

Але, нам ніхто не забороняє налаштовуватися на більш високі по тональності вібрації. Запитайте, яка користь? Уявіть собі, наскільки можете, стан перебування в Раю. Навіть якщо і зможете собі щось уявити, то це буде «бліде ніщо», в порівнянні.

Але, все ж починати з чогось треба ж, вірно?

Де б ви не знаходилися, на якій частоті хвилі – все у ваших руках! Точніше, в Голові, в Серці, в Душі, в Дусі.

Радію! Кохаю! Дякую! Творю! Будую!

Формула з п’яти слів, найпотужніших по вібраціям.

Радію – мова про емоції, ті самі, щирі і світлі! Для радості, за великим рахунком, не потрібно нічого крім бажання. Навчіться радіти, взагалі всьому, що в житті відбувається – станете Майстром і будете приречені на успіх у всіх сферах. Зазвичай ми радіємо лише до першої «купини». Назви купину трампліном – ось уже і радість!

Люблю – майже всіх доводиться перенавчати (як і себе, колись) тому, що Любов – це не зв’язок, а стан. Словами його не опишеш. Але, перебуваючи в ньому, вам і в голову не прийде ревнувати когось. Вам не потрібен хтось щоб перебувати в стані Любові. Але, приємно її подарувати своїй близькій по Духу людині. Раптом, ми починаємо реально бачити, що вона всюди навколо нас, ми відчуваємо її присутність. Дихати Любов’ю.

Дякую – після відчуття Радості і Любові, виникає природна і чиста потреба Подяки до всього Сущого, за всі ті блага, радості і любов, що нас наповнюють. Ми дякуємо за все, включно з тим, про що раніше і не замислювалися, і не помічали всього того, що маємо. Насправді – ми все багаті! Просто не бачимо цього. Немов відмовляємося.

Творити – ми створені за образом і подобою Творця, отже, здатність до світлої творчості і бажання творити нове – закладено в кожному від природи. Що б Вам не говорили інші люди. Кожен з нас народжений Творцем, потрібно лише розбудити це в собі. Творець всередині Вас – чекає свого часу!

Будую – порив до творчості виражається в творенні. Ось вони, справжні «Руки Господа» – ті з нас, чиїми руками і створюється все прекрасне в цьому світі. Будь то твори мистецтва або бізнес-підприємства. Коли радісний і вдячний творець, в любові, творить – то, це може бути що завгодно! Мова не про позахмарне зовсім. Можливість бачити доступна Вам кожну хвилину. В будинку порядок і чистоту навести – ви творите свій простір. У спілкуванні з людьми можна створювати атмосферу приємного спілкування. У справах, само-собою.

Все в наших руках, в Голові, Серці, Душі, Дусі. Всі проблеми в своєму житті – ми створюємо самі. Тому що «забули» налаштуватися на:

Радію. Кохаю. Дякую. Творю. Будую

За життя, пропоную кожному з Вас наступне: щоразу перед прийняттям рішення по будь-якій життєвій ситуації, запитаєте себе: «У цей момент часу, приймаючи це рішення, я радію, я люблю, я дякую, я творю і будую?»

Якщо хоча б один з читачів почне ставити щоразу собі це питання то, це вже буде класним результатом!

Джерело.

You cannot copy content of this page